Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben. 2 éve ismerem és kb másfél éve szeretem. Együtt is voltunk de távkapcsolatban, és szakított. Én Debrecenben ő Budapesten lakom.

Januárban szakítottunk, de azóta is napi szinten beszélünk. Amikor szakítottunk volt róla szó, hogy újra kezdjük később. Amíg együtt voltunk volt róla szó, hogy ha a sulit elvégzem, azaz most, fel költözök Budapestre dolgozni és többet lehetünk együtt. Most, hogy végeztem a sulival és nem vagyunk már együtt nem tudom mit tegyek. Úgy érzem, hogy már nem szeret, és mintha hanyagolna. Én nagyon szeretem őt. De viszont mennék egyetemre is azt pedig Debrecenben tenném.

Teljesen tanácstalan vagyok.

Segítsetek kérlek Titeket!

ha valamit nem fogalmaztam volna meg érthetően csak kérdezzetek nyugodtan.



2016. ápr. 29. 14:43
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Ér annyit ez a csaj, hogy évekig várjál rá, önmegvalósítást elhanyagolva? A sikeres fickókra jobban tapadnak a nők, te is tudod.


Hol a kérdés?

Amúgy nincs neki véletlen vki más az életében?

26/F

2016. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz a jelenlegi életéről?

Mennyit beszéltek? Ezt csak azért kérdezem, mert ha esetleg te mindent feladsz és Budapestre költözöl, és aztán majd csak utólag derül ki, hogy más is van neki a képben, vagy már sosem lesz a régi a kapcsolat, akkor nagyon nagyot fogsz koppanni.

Másrészt ha nem is vagytok együtt és nem beszéltétek meg közösen a jövőt és te mégis beáldozod a saját terveid, akkor szerintem lúzernek fog tartani.

Én azt tanácsolom, hogy éld a saját életed és tervezz úgy, hogy nem hozzáigazodsz, hanem ami neked a legjobb, hiszen nem vagytok együtt.

És most úgyis jön a nyár...esetleg látogasd meg valamikor, töltsetek el 1-2 napot együtt, és akkor te is meglátod, hogy mi a helyzet veletek. Hm?

2016. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs senkije sem. Tudja, hogy nagyon szeretem és bármit megtennék érte.

Itt igazából nem is rajtam múlik a dolog.

Nagyon szépen köszönöm az eddigi tanácsokat!:)

Felvételizek egyetemre, aztán a többi majd alakul.

2016. ápr. 29. 15:30
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Hajrá!
2016. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!