Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány 5honapja barátnőm,12h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány 5honapja barátnőm,12hetes terhes, én egyedül élek de még nem aludt nalam, ami mar nem normalis, de a baba miatt ejj. Napp. Dolgozok, és kéresre sem segitene hogy rendben legyen a lakás mire a baba megjön?

Figyelt kérdés
Ha megemlitem szar vagyok Kinlodjak tovabb?

2016. máj. 2. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésem: Te már aludtál nála, vagy lefeküdtél vele?
2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11es szerinted , erősen ràgondolt ugy lett terhes:))) Terhes nőt dolgoztatni??? Anyàm velem volt terhes amikor àtépitették a hàzat mire jövök, legyen kész , gondolhatjàtok pénz nem volt bőven. Apa bontotta ki az új ajtó helyét anya 1 2 téglàval ment hàtra...Elfàradt megpihent, de nem nèzte tétlenűl apa egyedűl dolgozik. Nagyanyàm még kapàlgatott terhesen ja és mindenki egészséges természetesen született apa kórhàzig se bìrta ki, 3adik gyerekként kiugrott...:) Kérdésedre vàlasz anyós após is érdektelen hova megy haza az unokàjuk? Véletlen jött össze a gyerek? Làny szeret téged? Szerintem nem, nem terhesen is oda mehetne ha akarna. Hàny éves is? Keress egy ügyvédet , gyerek làthatàssal gond lessz amikor megszül a làny és nem làthatod a gyereked ..
2016. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10vagy az anyós a nyakukra költözik. Volt ilyen exem akit az anyja butànak nevelt, kényszeresen hazudott egy màsik élstről mint a sajàtja. 22évesen anya hugi ( 13éves iskolàba hozza viszi anya) gyerek pararizises anya aki munka kerülő laktak egy szobàba na kb ott lett volna ilyen ha felkoppintom bàr amilyen gàz volt a téren szex elmaradt...
2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2016. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem kérdező.

Remélem időben kiszeretsz belőle és nem fog sokáig kínozni.

2016. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hű..
2016. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na ez fain! Az ilyen selejt "nőknek" van szerető párja!! Na ezért nem kezdek soha többé hazai pasival.

Élvezd csak ne gyere ide sírni bazmg mert hazamegyek és ,megverlek :D

2016. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!