Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak az exemnek születésnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Tudom...pitiáner egy kérdés, de azért kíváncsi vagyok a válaszokra :D


Ezzel a fiúval igazából sosem volt komolynak mondható a kapcsolatom, inkább csak az a fajta "jól érezzük magunkat együtt, sokat nevetünk" viszony volt, tehát inkább barátság extrákkal (szerelem ha nem is, szeretet mindenképpen érezhető volt). Fél évig tartott. A szakítás is elég semlegesen alakult, hirtelen jött távolság miatt történt, ő mondta ki, de én is gondolkodtam rajta. Reménykedtem egy darabig, hogy legalább néha fogunk beszélni, elvégre mindkettőnknek fontos volt a másik. Ehelyett kb le se tojt (vagy lehet, így egyszerűbb volt számára az elengedés), nem beszéltünk azóta, amiért én nehezteltem rá. Azóta van párom, néhány hónapja neki is.

A lényeg: ő nem írt születésnapomra, de én gondolkodom, hogy felköszöntöm (legalább Facebookon). Csak a jóindulat vezényelne, mert én TÉNYLEG örülök, ha boldog, és jó is annak látni. Legyek én az "okosabb / kedvesebb" fél? Ti mit szólnátok a srác helyében?


Előre is köszönöm!

22/N



2016. máj. 4. 23:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hú ezt szépen kifejtetted! Ment a zöld pacsi! Köszönöm:)

Egyébként ahogy írod, nem vagyunk rosszban, csak eltávolodtunk, amit per sajnálok, mert fél év azért sok idő, és így egy nagyon jó barátot is elvesztettem. Viszont a köszöntéssel sem akarnék semmit kikényszeríteni, nyilván rajta múlna utána:)

És szerintem sem muszáj mindig mindenkit teljesen elengedni. Persze kapcsolattartás és újrakezdés között óriási különbség van, de minden ember akkor (nem) távozik az èletünkből, amikor szükséges:) Szóval én kívánok minden jót nektek!

2016. máj. 5. 00:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó, csak aztán ha mondjuk válaszolni se fog,akkor az megint neked fog rosszul esni.

Amiket leírtál, én nem írnek.

2016. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 pörölycápa ***** válasza:

Én mondjuk üzenetet írnék neki, nem a falára, amit mindenki láthat (és pl az új párja is, aki emiatt kicsapja a hisztit). Ha érdekel mi van vele, akkor kezdeményehetsz beszélgetést, én az első párommal 6 év után is tartom a kapcsolatot, kb évi 2-3 levélváltlással. Meg ünnepekkor felköszöntjük egymást, ő néha elfelejti, de hát ő sokkal feledékenyebb, mint én. Ő külön kérte, hogy a fb-ján ne lájkoljak semmit, meg oda ne írogassak, mert az új barátnője nem nézné jó szemmel, és azzal csak kellemetlen helyzetbe hoznám.

Viszont békésen váltunk el, és továbbra is kíváncsiak vagyunk, hogy kinek hogy alakul az élete, szóval ezért beszélgetünk. Felköszönteni meg azért szoktuk egymást, mert abból általában kialakul egy beszélgetés :)

2016. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!