Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok most ezzel kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok most ezzel kezdeni? Mit jelent ez pontosan? Candida:S

Figyelt kérdés

Ma kértem ki a leletemet és ez volt rajta:

Aerob___:kórokozó baktérium nem tenyészett ki

Gomba___:cANDIDA ALBICANS

Csak kedden tudok vissza menni a dokihoz.És zavar a tudatlanság.Van esetleg olyan kezelési fajtája a candidának amit már most elkezdhetnék vagy valami?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 8. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
www. orvostudakozo. hu de amugy ez 1 gombafajta, ki lehet irtani, nincs gond. :)
2010. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vmi dokit kérdezz meg,vagy talán nézz szét a neten nem-e írnak róla vmit. Írd be gugliba.
2010. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezelést nem tudok, de mindenképpen egyél addig is kevesebb cukros ételt, mert a Candida azt nagyon csípi.
2010. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, cukrosat semmit ne egyél, igyál.Nekem 6 hétig kellett kezelésre járnom (heti 1x), plusz hetente gyógyszert venni, meg volt még 1 gyógyszer amit még venni kellett. Elég drága mulatság kigyógyulni belőle, és a legszebb, hogy bármikor visszajöhet.:(
2010. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!