Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már hasonló esettel?

Figyelt kérdés
Valamiért én jóba szeretnék lenni egy olyan emberrel, aki eldobott, semmibe vett, és szenvedtem mellette...
2016. máj. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én találkoztam ilyennel, a mostani barátnőmmel, hosszú évek után az első normális nő, teljesen sallang mentes, igényesebb, mint a legtöbb nő, és nagyon sok szeretett van benne.

Sokat szenvedett, ahogy én is, jól megértjük egymást.

2016. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen!

Két exemmel is jóban akartam lenni, valahogy jól éreztem magam a társaságukban. Mindkettő csúnyán megcsalt pedig.

A vége az lett hogy az egyikkel 4 évre rá végleg megszakitottam a kapcsolatot, a másikkal meg kb másfél évre rá.

Én örülök, hogy igy történt.

2016. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a második értette mire gondolok, köszi a választ :)
2016. máj. 6. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik exemmel, aki bántalmazott, megalázott és porig rombolta az önértékelésemet. Sokáig képtelen voltam tőle elszakadni, vissza-visszajártam hozzá, és tartani akartam vele a kapcsolatot. Végül sikerült rajta túllépnem, és eltűntünk egymás életéből, örülök, hogy így történt.
2016. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!