Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim rájöttek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim rájöttek hogy hallottam őket szeretkezni, ha ezt szóvá teszik mit mondjak?

Figyelt kérdés
Tegnap este arra keltem fel, hogy hallottam a szüleim ahogy szeretkeztek, utána nem tudtam visszaaludni ezért leültem gépezni, de mikor befejezték utána meg anyám benyitott, hogy az ablakomat becsukná és ugye azt látta, hogy fent vagyok, egyből azt kérdezte hallottam e valamit meg mióta vagyok fent, hogyha ezt szóvá teszik akkor mit mondjak, hogy ne legyen kellemetlen ?
2016. máj. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nekik lenne kellemetlen,ezért nem fogja szóvá tenni.Te nem tettél semmi rosszat,kínos lett a szitu,de nem miattad.
2016. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel tette szóvá, amit te is leírtál itt :D


Nekik kínos a szitu, szerintem legközelebb csendesebbek lesznek, vagy csak többször tudakolják mikor nem vagy otthon, többször mennek kettesben wellness hétvégére :D


De ha beszélni szeretne róla (ami bazira ritka, mivel ez egy tabutéma ugye, szóval örömteli lenne, hogy nyíltan tudnátok beszélni a szexről, hiszen egy elég alapvető szükséglete az embereknek), akkor csak kérd meg őket, hogy úgy csinálják, hogy te ne tudj róla :)

2016. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fogják szóba hozni.
2016. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!