Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el nekik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el nekik miért nem akarok kapcsolatot soha senkivel?

Figyelt kérdés

Leszbikusnak néznek a barátaim és mások is mivel nem volt soha párkapcsolatom.

Bántalmaztak....pár ével ezelőtt ezáltal félek a férfiaktól és egyáltalán nem vonzódom hozzájuk, csak bizalmatlanságot és félelmet váltanak ki belőlem.

Viszont a nők sem érdekelnek hiába néznek lezbinek.

Félek elmondani nekik, hogy bántalmaztak nem sok mindenki tudja, és valahogy félek máshogy kezelnének ha megtudnák.

21L



2016. máj. 8. 21:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Elfolytassal rosszabb meg hogy nem bizok senkibe ezek utan megalazott szegyenbe hozzott nem mondom el senkinek. Mert lenezznek ilyen felesleges gondolatok .kicsi lany elni kell tovabb mert egy ido utan unalmas a sebb nyalogattas ,keresni olyat aki szeret teged akibe meg bizol. Mert minden nő szereti ezt tul dramatizalni sz.r erzes de olyan mintha negvertek volna el lehet engedni.. velem is megtortent es fel evig nyaloggattam egy p.cs miatt a sebeimet amivel annyi idot elvettem az eletembol mert ő neki az jò esett hogy megtette velem. Aztan rajottem hogy felesleges es elkezdtem normalis emberkent elni ismerkedni ra 1 evre lett pasim akibek 3 honap utan elmondtam probalt istapolni meg mondtam nem kell es nevettem egyett tul kell lepni rajta .. ennyire egyszeru mert egy ido utan szanalmas a nőktol ez h megeroszakoltak bruhhaha nem lehet feldolgozni olyan szornyu akkor szornyu ha mindig erre emlekezteted magad ennek elsz...
2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 opened paradise ***** válasza:
A pszichológus jó kezdet,tényleg nem állapot ez így. De el se kell mondanod. Ha amúgy valamit könnyítene a lelkeden,akkor lehet,de egyébként nincs közük hozzá.
2016. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is voltam ilyen helyzetben. Én nem is nagyon beszéltem senkivel, mindenkit csak próbáltam lerázni magamról, ha meg elmondtam ezt nekik, akkor teljesen másként kezeltek, ami nem volt egy pozitív dolog. Szóval inkább csak megtartottam magamnak. Azóta eltelt jó pár év és már 2 éve a párommal élek.
2016. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
11-es te egy igazi gyökér vagy.
2016. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Érthető. Mindenkinek van olyan dolog az életében amitől tartózkodik, csak ki többé ki kevésbé, de ezen lehet változtatni, mert ez tényleg fejben dől el.
2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen. ha nem sikerült még feldolgoznod, akkor én is azt ajánlom, hogy kérj útmutatást pszichológustól! :)
2016. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 ~OnLány~ ***** válasza:

Egy részről nem értem,hogy ha a barátaid,akkor miért bántanak ezzel.Hány 21 éves lány van még,akinek nem volt idáig kapcsolata,ezt ép ésszel ők is elfogadhatnák,mindennek és mindenkinek el jön az ideje.

Szóval ez,hogy leszbikusnak hisznek amiatt kicsit sok.


A másik,én is azt mondom,hogy nem nagyon tartozik rájuk,ez kényesebb téma,amit nem mindenkinek kell az orrára kötni és nem is szoktak.

És jó,hogy pszihológushoz jársz,remélhetőleg több és hasznosabb tanácsot tud nyújtani,mint mi itt,de komolyan jól írták,hiába nem szereted,ki kell beszélned az érzéseidet,ami benned van.

Hidd el,annál felszabadítóbb érzés nincs,mintha valakinek elmesélheted,ami a szívedet nyomja.

Sokan örülnének,ha lenne kinek,volna megbízható személy a környezetében.

2016. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőmet is bántalmazták, de soha nem jutott eszembe másként tekinteni rá, nem is értem a félelmet.

Talán attól félsz, hogy valami mocskos ember hozzád nyúlt és téged is mocskosnak fognaatlátni/gondolni?

Vagy attól tartasz, hogy mindenki téged fog hibáztatni? A nehéz beszélgetés még elviselhetetlenné fog válni?

Félsz, hogy utána rajtad fognak csámcsogni?

2016. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 mikeXxX ***** válasza:
Mindig is szánalmasnak tartottam egy férfit aki terrorizál egy nőt így aki téged bántott azt is annak tartom és remélem vissza is kapja az élettől ezt és csak azt tudom ajánlani akárhogy is de lépj túl rajta a szerelem sokkal szebbé tenné az életed hidd el .
2016. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Hasonló az én helyzetem is. Velem kislányként történt. Érdekes volt, mert akkor még nem igazán fogtam fel. Aztán egyszer, sokkal később találkoztam az illetővel. Pontosabban láttam. Hiába teltek el évek, Annyira megviselt a puszta látványa, hogy jobban kiborultam, mint amikor történt, mert akkor olyan volt mintha újra éltem volna az egészet, de akkor már tudatában annak, hogy mi is történik velem. Majd még egyszer láttam, de akkor ő is elég rosszul járt, mert a bátyám és az apám jól megverték.

Persze én is jártam több orvosnál is, mert senkinek sem akartam erről beszélni. Igazából szerintem ez az, amiről egy nő soha sem beszél szívesen. De ma már eljutottam addig, hogy van pár személy akinek tudok erről beszélni. És itt jön a lényeg!

Sokáig én is azt hittem, amit te. Hogy nem lesz olyan férfi, akire máshogyan tekintenék. De lett! Ma már nem gondolom, hogy minden férfi egyforma. Tudom, hogy az, aki felnőttként molesztál egy kislányt, nem normális. De szerencsére a férfiak többsége nem ilyen. Csak meg kell azt találni, akin ezt te is azonnal észreveszed. Ne add fel, mert akármikor jöhet az a férfi, aki neked fogja bebizonyítani, hogy vannak még rendes emberek. Szóval én azt tanácsolom, hogy ne mondj olyat, hogy soha! Használd azt a szót, hogy EGYELŐRE!

2016. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!