Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el nekik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el nekik miért nem akarok kapcsolatot soha senkivel?

Figyelt kérdés

Leszbikusnak néznek a barátaim és mások is mivel nem volt soha párkapcsolatom.

Bántalmaztak....pár ével ezelőtt ezáltal félek a férfiaktól és egyáltalán nem vonzódom hozzájuk, csak bizalmatlanságot és félelmet váltanak ki belőlem.

Viszont a nők sem érdekelnek hiába néznek lezbinek.

Félek elmondani nekik, hogy bántalmaztak nem sok mindenki tudja, és valahogy félek máshogy kezelnének ha megtudnák.

21L



2016. máj. 8. 21:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, velem is ez a helyzet. A legközelebbi barátaimnak elmondtam, hogy miért nem volt soha senkim, és miért nem akarom, hogy valaha is legyen. De senki nem vette komolyan amit mondtam, mindenki azzal jött, hogy "egyszer majd találkozok valakivel", stb...

Nem. Nem! NEM!!!

Nem akarom, hogy bármi közöm legyen bárkihez, hogy bárki is hozzám érjen, egyszerűen undorodom minden érintéstől, nézéstől, egyszerűen minden pasitól. Tudom, hogy nem egyformák. Hogy nem minden pasi rossz, és nem mindenki akar bántani. Ettől még undorodom tőlük, amitől én szenvedtem a legjobban. Egy félresikerült öngyilkossági kísérlet, 2 hét kórház, és 1 hónapnyi pszichiátrián töltött idő után rájöttem, hogy így is teljes életet élhetek. Én elfogadtam, de a környezetem nem. Egyszerűen nem értik. Nem értenek meg, és ez dühít...szóval igazából én megbántam, hogy elmondtam, miért van ez, mert folyton próbálnak optimizmussal meg "pozitív energiákkal" sulykolni, és hogy egyszer majd minden jobb lesz...nekem így is jó...inkább mondtam volna, hogy leszbi vagyok, nem cseszegetnének... :S

2016. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én se akarok soha párkapcsolatot.Soha nem volt semmilyen kapcsolatom,de nem is igénylem.Nem akarom,hogy megverjenek,mindig költözésre készen álljak,zsaroljanak és a legfontosabb,hogy szexuálisan se közeledjenek.Évekig volt az anyám többször is bántalmazói kapcsolatban néhány személlyel és nekem a verés,kiabálás üvöltésből nagyon elegem lett..na meg abból,hogy volt,hogy 1szobában éltünk és szexelésére,meg nyögdécselésre keltem meg ott szexelt a másik oldalon,amire én nem voltam kíváncsi..

Gyereket se akarok vállalni,a fentiek miatt.

Volt egy személy,akit nagyon szerettem és néhány hónapja volt ez (nem tudja azóta se),de képtelen vagyok feláldozni magamat egy kapcsolatnak,a gyerekeknek,háztartásnak.

2018. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 mikeXxX ***** válasza:

Csak remélni tudom hogy veri a sors azt a nyomingert aki kezet emelt rád !

Nem gondolom hogy szégyenkezned kellene emiatt jobb lenne ha tudnák így van rá több esély hogy "normálisan élj" mint minden lány pontosabban hogy találj egy normális férfit nem mindenki ilyen hidd el . 39f

2018. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!