Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom és pár haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és pár haverja nyaralást szervez 1 hétre de nekem nincs pénzem erre hogy mondjam el? Vagy mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
1 hétre készülnénk balatonra de én ezt nem tehetem meg hogy 1 hétig odalegyek. A párom és haverjai jó módúak de én nem, és ez elég sokba lenne nekem. Most mit tegyek, tudtok tanácsot adni?

2016. máj. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki. Mast nem nagyon tudsz tenni. Es kerdezz ra hogy az anyagiakat hogyan tervezte allni.
2016. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha jó módú, akkor vendégül láthatna.
2016. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az hogy én nem szeretem ha más fizet helyettem.
2016. máj. 10. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert nem mondod meg siman? Egyebkent biztos elvinnenek "ingyen" is.
2016. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szégyenlős koldusnak üres a tarisznyája. Amúgy nem helyetted, hanem értetek. Neki is jó lesz, ott leszel.

Képzeld azt, hogy egy értékes ember vagy, és valakinek megérsz ennyit.

2016. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a szallast utazast fizezi akk a kajadat alld te es ugy mar egesz jo vagy. Neked is picit tobbe kerul mintha otthon maradsz, de nem megoldhatatlan. Es megse az van h mindent o fizet. De ha ok megengedhetik maguknak, akkor szerintem elfogadhatsz egy meghivast de idoben szolj h ugy keszuljon. Neki is jo lesz ha ott vsgy, o is szeretne.
2016. máj. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!