Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj egy férfinak segítenie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj egy férfinak segítenie a takarításban?

Figyelt kérdés
Addig nem lehetne szundítania egyet még ezeket a melókat a nő elvégzi? vagy elmennie otthonról mondjuk horgászni vagy valami más elfoglaltságot keresnie?
2016. máj. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy mindketten dolgoztok? Hát igen, ha akarsz barátnőt/feleséget. Ha nem, akkor szundíts csak délig, de hogy (normális, magát valamire is tartó) nőd nem lesz, az biztos.
2016. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%
Még troll kérdésnek is gyenge haver,gyakorolj még;)
2016. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:

Ez szerintem megegyezés kérdése...


Én nem várom el a férjemtől a takarítást, vasalást, de ha úgy van akkor segít, ha nincs úgy akkor inkább elvonul addig.

Soha még ebből nem volt gond, én szeretek házimunkázni, szeretem a rendet, tisztaságot, neki meg kb mindegy :)

Szóval tőlem mehetne horgászni...

2016. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Elsőnek persze mindketten melózunk csak a házimunkára értem,nem tudom minek akadtál ki.
2016. máj. 13. 13:50
 5/69 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem muszáj. A párom felajánlotta, hogy szívesen fizet bejárónőt, hogy engem tehermentesítsen, ez is egy lehetséges megoldás.
2016. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Progresszív utazó mindenki magából indul ki.
2016. máj. 13. 13:52
 7/69 anonim ***** válasza:
84%
nem muszáj, de akkor ne lepődjön meg, hogy egy idő után a csótányokkal kell megosztania az ebédlőasztalt és az ágyát is...
2016. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
81%

#6

Mikor láttál te engem ide troll kérdést kirakni haver !

Érdekelne:D

Ha nem troll vagy,akkor meg sík hülye,végülis mindegy.

2016. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Miért kéne megosztania csótányokkal mikor a párja szépen kitakarít.
2016. máj. 13. 14:05
 10/69 A kérdező kommentje:
Te kötöttél belém ,nem tudom mit zavar a kérdésem ha nem tetszik nem kell ide kotyogni hülyeségeket.
2016. máj. 13. 14:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!