Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen kérdésekre miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kérdésekre miért nem nagyon jön válasz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..



Pedig ezekből lehetne igazán tanulni, nem a másik szidásából.


2016. máj. 13. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Mert ezeken a kérdéseken nem lehet csámcsogni és veszekedni.


Én általában igyekszem kihagyni a hülye kérdéseket, és az értelmesekre válaszolok.

2016. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Olyan kérdéseket kéne megfogalmazni amire ugranak.
2016. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Azert mert sokan sajnos nem epulni jonnek az oldalra hanem arcnelkuli agresszio levezetes celjabol :(

Az elso linkelt kerdest feltevo vagyok

2016. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Mind a kettőt láttam és mind a kettőhöz lenne bőven releváns hozzászólásom, de ma csak rövid válaszokra érek rá a munka mellett.
2016. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ami itt megy az jó, engem azis felbaszott annó, hogy kitiltották az összes ismerkedős kérdést, és különrakták ezt a tini meg felnőtt dolgot, mer a 18-20 évesek nem tudják melyik kategóriához írjanak és feloszlottak az emberek, régen minden kérdésre volt 10-20 válasz mameg napokig vanh nem érkezik.
2016. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az igényekhez kellene viszonyodnia az oldalnak, a többség igényéhez, és a legtöbb kérdés ismerkedés célú volt itt régen...
2016. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert az itt lévők 99%-a nem párkapcsolatban van, hanem rinyál mert nem talál párt, vagy ha mégis, akkor mert nem szereti a párja, mert másra vágyik, mert unja a párját, és nem az érdekli, hogy hogyan újítsa meg a kapcsolatát, hanem az, hogy fikázza a nőket, a férfiakat, a delfineket, vagy bárki mást, akit a saját nyomoráért felelősnek tart.
2016. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert másokat cseszegetni meg magunkat sajnáltatni jobb dolog, mint tenni is érte...
2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másodikra válaszoltam :)
2016. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettő valóban nagyon jó kérdés, lehetne belőle tanulni. Személy szerint azért nem válaszoltam egyikre sem, mert nem vagyok kompetens.

1. Hagytam egy hosszú kapcsolatot tönkremenni.

2. Könnyen tűzbe jövő típus vagyok (szangvinikus)

2016. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!