Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány ha kedvelem a bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha kedvelem a bonyolult, intelligens férfiakat?

Figyelt kérdés
Akár baráti alapon is,imádom ha ilyen jellegû férfiakkal van szerencsém beszélgetni. Olyasmi személyiségekre gondolok mint a következõ kitalált személyeké vagy hasonlóra: Dr. house, Sherlock, Lucifer. Stb

2016. máj. 15. 04:05
1 2 3
 11/23 Titusztitusz ***** válasza:
43%
Nem hátrány szerintem...Mi a csudának lenne hátrány? Inkább legyél büszke arra, hogy nem vagy olyan, mint a manapság annyira elterjedt nőtípus, aki a primitív, IQ szegény szellemi toprongyokra bukik...
2016. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
75%
Abban az esetbe hátrány, ha te butácska vagy, így ki tudnak használni. :D
2016. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Intelligens, és mondjuk bonyolult (bár kinek ki) férfi vagyok, és ha már karaktereknél tartunk, nekem is vannak kedvenceim :D Kathryn Janeway, Samantha Carter, Myka Bering, Amy Santiago, Chase Kolpath. Az igények egymásra találhatnak vajon?
2016. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta. Szeretem ha magyaráznak olyasmit ami érdekel, nyitott vagyok az új dolgokra, imádok csipkelõdni, a szarkazmussal sincsen problémám és nagyon jó mikor egy férfi veszi a kétértelmû vicceket :D
2016. máj. 15. 12:43
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A csipkelődés az kedves dolog, a fogazás amit nem bírunk.
2016. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Ez érdekes. Rólam azt mondták, hogy szarkasztikus vagyok. És bár nem tartom magam okosnak, de inkább úgy mondanám, hogy szeretnék egyszer az lenni :D

És hát jah, Dr House, Sherlock, ezek példaképek voltak nekem. Bár Sherlockból inkább a novellák és a regények tetszettek.


Azt hiszem annyiban biztos hasonlítok ezekre, hogy szeretek elemezni és szoktam is. A baj az, hogy párkapcsolatban is megcsináltam. Egyszerűen minden észrevettem a másikban. Azokat az apróságokat is, amikre a többi ember, a férfiak csak legyintenek vagy elfogadják. Elég idegesítő is lehettem ezért szerintem.


Azt hiszem bonyolult is vagyok. Igyekszem magamnak nem hazudni, de vannak olyan dolgaim, amik szerintem szeszélyesnek vagy hóbortosnak tűnhetnek.


Azt hiszem az engem komolyan hátráltat a párkeresésben, hogy elgondolkodok dolgokon, szituációkon és megkérdőjelezem a társadalmi normákat. Azt is belátom már, hogy a mai nőkkel való boldog párkapcsolathoz egy nagyon szelektív memória és felszínes gondolkodásmód szükséges.


Szóval nem hátrány, legalábbis nekem. Nekem pl baromira jól tud esni, ha valaki felnéz rám, főleg ha az egy olyan nő, akit kedvelek. Csak ilyen nem igazán van már. Az utóbbi időben az emberi kapcsolataim is nagyon megritkultak, hiába vagyok nyitottabb és vidámabb. Na meg azt látom már, hogy ha meg is értene valaki, nem hiszem hogy el akarna fogadni.

2016. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%
Hogy lehet akkora tahot kedvelni mint Dr. House? Az oke hogy intelligens, de egy pots.
2016. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Puhi pocó én õt pont azért kedveltem mert annak ellenére,hogy tahó volt hihetetlenül intelligens és nem félt hangoztatni a véleményét még akkor sem ha tudta másnak nem fog tetszeni.
2016. máj. 15. 18:39
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Valóban. És nem is marad meg mellette senki.
2016. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%
A gondolatnak ne haszna legyen már, hanem szépsége. Ha rájövök, (mint Sörluk Holmész), hogy fehér, akkor annak örülök, ha megköveznek is érte.
2016. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!