Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a párválasztásotokat a szüleitek, barátaitok véleménye?

Figyelt kérdés

Az pl. számítana, ha a szüleitek nem értenének egyet a választásotokkal? Vagy ha a barátaitok nem kedvelnék őt?

Kort és nemet is kérnék. :)



2016. márc. 20. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem ők járnak vele ha nem én 24/f
2016. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Húgom nálunk is közölte hogy nem mi (a családja) járunk vele. Aztán amikor a barátja megcsalta (többször is) és adósságba rángatta akkor persze rögtön hozzánk menekült.


A szerelmes nő hülye mint egy darab kő.

2016. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

A szüleim szerint jobbat érdemlek. (értsd nem elég gazdag)

A barátnőim szerint nem elég magas és jóképű. (viszont jól kijönnek vele)


Úgy a többség meg szokott hökkenni mikor meglátnak minket, mert megszokott, hogy a férfi magasabb és szélesebb mint a nő. A párom meg hozzám képest nyurgább és kb egy magasak vagyunk.


De csak én tudom igazán mennyire boldoggá tud tenni.

Csak az elején voltak sokan negatívak, hónapokat jósoltak nekünk. A végén beletörődött minden háborgó.


27N

2016. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:

semennyire

nemkor

2016. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VirágésBence ***** válasza:
16%
Én a mostani kapcsolatommal kifejezetten szembe megyek mindennel és mindenkivel, a legjobb barátom néha nagyon kiakad, a szüleimnek be se mutatom, mert tudom, hogy hogyan tudnak reagálni. Az egyik barátnőmet egyszer bemutattam nekik, lehettem olyan 15 éves, a lánnyal 3 hónapja voltunk együtt és a szüleimnek nagyon nem tetszett, hogy mi szexelni akarunk, pedig nem akkor lett volna az első, csak ők ezt nem tudták, fel akartunk menni a lánnyal a szobámba és a szüleim egyszerűen nem engedték, közölték, hogy abból én nem eszek és leültettek a kanapéra és ott kellett filmet nézni. Persze aztán elmentünk a lányhoz, nem is értek el vele semmit, de én nagyon jól szórakoztam anyám fején :D. A mostani barátnőm pedig a legjobb barátom exe, vagyis amikor én beleszerettem a lányba még a legjobb barátommal volt és hát történt pár dolog, de igazából kezdi feldolgozni, hogy mi együtt vagyunk és annyira most már nincs gond, régebben azért verekedtünk párszor és egyszer kórházig is jutott a dolog.
2016. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ az életkortól és a szülőkkel való kapcsolattól.
2016. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Leginkább semennyire. Viszont volt olyan lány aki a barátnői alaptalan pletykái miatt nem jött össze velem.
2016. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem számít a véleményük bár eddig semmilyen negatív véleményt nem kaptam.

Olyan volt, hogy a srác anyuci miatt dobott. Ja, az elég kínos volt. Neki. Szerintem nevetséges(bár akkor nagyon rosszul esett). Asszem 21 volt a srác akkor

2016. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem a szüleim, se a barátaim fognak vele élni.
2016. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja, bár azért örülnék, ha elfogadnák...

Anyám gyűlöli a páromat, ki is tiltotta tőlünk (legelső találkozásnál, bemutatkozás nélkül úgy kezdte, hogy ez itt az ő otthona, és odakint megvárhat), azóta természetesen párom is így áll hozzá... Borzasztó, hogy felnőtt létemre beleszól a dologba, de ez van sajnos, amíg itthon lakom. Viszont köze nincs hozzá, hogy kivel vagyok, soha nem döntenék emiatt.

Apánék (elvált szülők gyereke vagyok) kedvelik, vagy legalábbis nem mondanak rosszat.

Barátok szerint nem illünk össze (nagyon más körülmények közül származik párom), de szó nélkül elfogadták, hogy vele vagyok. Ez sem befolyásol, ők nem ismerik annyira páromat, mint én. :)

25N

2016. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!