Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 fiú aki 2 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú aki 2 és fél éve fűzi az agyam, de nem néz ki jol. A másik az hogy beleszerettem. Ő is szeret, de apuék nem akarják, hogy együtt legyek vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Naon hiányzik, és szeretem, de nem lehetek vele. És engem érdekel h mások mit mondanak akkor.
2008. febr. 13. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az oké, hogy érdekel mások mit mondanak, de kicsoda mások? csak felszínes emberek fognak a fiúd külseje miatt piszkálni, de te ugye nem akarsz felszínes embereknek megfelelni? tisztelniük kéne, hogy neked nem számít a külső!

a szüleid is azért nem engedik, hogy járj vele, mert ronda?

sztem ha 2 és fél éve fűz téged a csávó akkor nagyon szerethet, és megérdemli az esélyt arra, hogy teljesüljenek a vágyai

2008. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszadóval. Egyébként most nekem is egy olyan srác tetszik, aki nem nyerne szépségversenyt, de valahogy én mégis szépnek látom. Mert olyan, amilyen, és így szeretem. :) Úgyhogy szerintem ülj le a szüleiddel, és beszéld meg velük, hogy miért nem akarják engedélyezni a kapcsolatodat azzal a fiúval. Esetleg fiatal vagy vagy a fiúról hallottak rosszat? Sok mindentől függ, mindenesetre próbálj meg velük komolyan beszélgetni a dologról.
2008. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom sem szépség,sőt félig roma származású,s csak félig magyar.Kitűnő tanuló,nagyon jószívű.Evvel csábított el engem,mert olyan jószívű,jószándékú ebmer hogy csak na!Én gyönyörűnek találom,elbűvöl mindennap!Ha rossz napja van,ha jó.Ha fésületlen,ha álmatlan,ha rendezetlen,de akkor is imádom!És miért foglalkoztat a mások véleménye?!Ha szereted,akkor?!Az istenért,ha nem őt választod hanem mondjuk a barátnőidet,akkor sosem elszel boldog!Ha mindíg olyan lesz az ízlésed,hogy az megfeleljen a "másoknak", akkor lehet hogy soha az életben nem lesz pasid!Mindenki különböző,mindenki más,más más stílussal!Én is lexartam mások véleményét!Am pedig véleményem szerint meg lehet szokni h cikiznek,egy idő után úgyis abbahagyják!Hidd el,emgéri ha őt fogod választani!-és gondolj bele:ha te egy fiúért 2 és fél évig küzdenél,és felcsillanna a reménysugár,hogy te is tetszel neki,aztán hirtelen kidob a külsőd miatt,csak mert másoknak nem felelsz meg,te mit szólnál hozzá,hogyan esne?!Gondolkozz egy kicsit,mindíg vezesd vissza magadra a döntéseidet!Üdv.:Bea
2008. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Amugy 21 leszek,a srác 22.Van egy haverja aki rossz élettel rendelkezik,és ebből itélve arra utalnak hogy a srác is olyan.De könyörgöm,apunak is annyi rossz haverja van,és még is vele van anyu.Most egy kicsit meg győztetek! És a barátnőim is ezt mondják,hogy ne mások vélemyényére alapozzam a jövőmet.Sajnos én mindig azt nézem/néztem hogy anyuéknak megfeleljen,és másoknak is a pasim.De mondjuk anyunak sose tetszett egy barátom se.Remélem sikerül legyőznöm őket,és boldog leheteek vele!!
2008. febr. 13. 21:15
 5/7 anonim válasza:
100%
ne törödjel masok velemenyevel! ha tetszik neked es kedveitek egymast csak a szivetekre halgassatok. amugy en is hasonlo cipöben jartam 9 eve ezelött de a mai napig boldogsagban elünk együt a sraccal akivel nem akartak a szüleim hogy együtt legyunk.mara mar beletörödtek es van egy 6 ev es klislanyunk akit mindennel jobban szeretünk!kivanom hogy legyetek kitartok esne a masok velemenyere adjal!!!! neha kell tudni nemet mondani a szuleinknek is,megha mnegbantanatok is öket. az szamit hogy mit ereztek egymas irant.kerlek tisztazzatok egymassal hogy mit gondoltok es valaljatok fel a kapcsolatotokat .üdv nektek.
2008. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is a szép pasik bunkók is.Tisztelet a kivételnek, mert tudják hogy bárkit megkaphatnak.

Szerintem az igazi szépség belülről fakad!

A szüleid, pedig mindenkiben fognak találni valamit, mert félnek hogy elveszítenek.Én is így voltam.

Ne másoknak akarj megfelelni, hanem boldog próbálj lenni.A szüleidnek úgy is jó leszel, mert szeretnek, bárkivel is járj.Ha folyton azt nézed ki mit mond egy idő után besokalsz!

Szóval ha szereted sok boldogságot!!!

2008. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 21 évesen nem kellene, hogy érdekeljen mások véleménye, de még a szüleidé sem! Ne hallgass senkire, ha szereted!
2008. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!