Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledik a vizsgaidőszak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik a vizsgaidőszak és már most érzem magamon hogy kezdek elsárkányosodni?! Nem tudom mit tegyek, nem a páromon akarom levezetni a feszültséget, de szinte egyből ugrom apróságokra is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon türelmes velem, ezt hozzá kell tenni, de nyilván az ő türelme is véges. Mindig utólag érzem, hogy mennyire átléptem egy határt, és hogy mennyire megbántottam és nem értékeltem az igyekezetét.
2016. ápr. 29. 16:02
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Amíg mindig gyorsan bocsánatot kérsz és látszik is rajtad, hogy sajnálod, addig nem lesz baj, ha megértő a barátod.


Az viszont baj, hogy így reagálsz stresszes időszakokban. Szomorú hír a kö etkező, de egyetem után sűrűbben lesznek ilyen időszakok.


Először az álláskeresés, aztán a munka. Határidők, baszogató főnök, nyomás a megfelelő munkavégzésre...stb

Utána pedig család, otthonteremtés, gyerekek. Pénz. Blablabla.


A vüzsgaidőszak semmiség ahhoz képest ami majd jönni fog. Muszáj leszel lelkibékét találni magadban, mert az egész életedet tönkreteheted ezzel.

2016. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 90-ben született F.. ***** válasza:

ui: az idegeskedés nem baj, de ami a suliban/munkahelyen/hivatalban történik, azt hagyd ott. Otthon a saját idődben ne filózz majd ezeken és próbálj nyugodtan élni.

Nehéz ezt elérni, de legalább egy kicist próbálj meg erre törekedni.

2016. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szex szokott segíteni ilyenkor.
2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért a vizsgák utánra megbeszélhettek egy randit, ha mégis súlyos összeveszés történne a stressze időszakban, ott hideg fejjel átbeszélhetitek a dolgot.

A vizsgaidőszak idejére pedig ritkítsátok a találkozásokat, és inkább tanulj. Jól bevált a vizsganap délutánjára szervezett program. Akkor már úgyis mindegy, a következőre meg elég másnap kezdeni a tanulást.

2016. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!