Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak bennem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak bennem ilyen hülye érzések?

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok és nincs pasim, illetve alakult valami, de sztem nem fog összejönni, na mindegy. Az a lényeg, hogy már vágyom egy pasira. És van egy osztálytársam ő is lány és már ovi óta ismerem és "barátnők" vagyunk, de nem mond el semmit, nagyon zárkózott és most valahogy úgy érzem ill. úgy állítja be a dolgokat, mintha lenne pasija. És az a mániám, hogy az a pasi akivel azt hittem lesz valami, szóval, hogy kavarnak, vagy együtt járnak. Tiszta hülye vagyok, de nem tudom, hogy csak bemagyarázom magamnak vagy ez egy "női megérzés"?

Mit csináljak, hogy ne képzelődjek ilyeneket? Vagy lehet, hogy csak irigylem, mert neki lehet, hogy összejön valami?


2010. ápr. 9. 20:35
 1/6 anonim válasza:

féltékeny vagy rá... AMi persze normális!

15/f

2010. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Á nincs ilyen hülye női megérzés. Lehet csak túl sokat kombinálsz, nagyon rástresszelsz a dologra, és igen, az is lehet, hogy irigy vagy rá :) (csak tudnám mire jó ez :D )
2010. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeritnem ha baratnok vagytok akkor beszeljetek meg

mond meg neki hogy ha igazan azt akarja hogy baratnok legyetek beszeljetek meg

amugy semmi baj nincs azzal hogy nincsen pasid en azt mondom azert hogy csak legyen ne kelljen

amugy tusztaznotok kene ohgy mi a helyzet hogy neki is tetszik az a pasi aki neked

2010. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Á nincs ilyen hülye női megérzés." na az ilyen pasiktól megyek a falnak akik kb hülyének nézik a nőket...
2010. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne paráz amiatt hogy nincs pasid,nem lehet mindig :) Amugy meg szerintem is beszéld meg ezt a barátnőddel, és ha tényleg van közte meg a pasi közt valami akkor hadd a pasit, nem éri meg, emiatt öszeveszned a barátnőddel. És ha nincs köztük semmi de bejön neki és neked is bejön az lenne a legjobb ha hagynátok a pasit...:/ Szerintem a barátságotok fontosabb mint egy fiu :D
2010. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ööö... ez nekem sok volt. most ki jár kivel, és az kinek a kije? kicsit homályos.
2010. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!