Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezek az érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés

Nem végyom másra, csak arra hogy valaki egy kicsit foglalkozzon velem.

Hogy ne csak adjak, mindíg henm kapjak is.

Szeretném ha nem a szerint mérnének hogy mire vagyok jó, mire lehet használi.

Szeretnék önmagam lenni. Szeretnék énekelni, , alkotni valamit, ami nem földhözragadt dolog.

Szeretnék beszélgetni az érzéseimről, a nélkül hogy azokat szégyelnem kelljen.

Szeretnék nem árnyékként élni, és nyugodt lenni. csak egy napig.

megérezni milyen az a boldogság. Úgy igazán. és nem félni attól hogy a világ kizökkent ebből az állapotból.

Elegem van a harcokból. Az emberi bunkóságból. Abból hogy gyűlöljük egymást. Hogy mindenki szemében az utálatot látom. A kétszínűségből. A gyarló emberekből.

Mért nem tudjuk megbecsülni egymást, Mért nem adunk teret a szeretetnek. Ez helyett a férfiak csak kurv ..nak, csak a rib..cok érdeklik őket, és akármit tesz az ember értéktelen.


2011. febr. 10. 09:37
1 2 3 4
 1/31 Azeriel ***** válasza:
teljsen egyet értek veled vhogy én is így érzem a dolgokat
2011. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi.

talán az elnne a megoldás hogy összegyűjtök egy szilikoncsöcsre? mert a mai világban csak a kinézet számít. És ne mondja nekem senki azt hogy nem így van! mert így van!

az a férfi aki nem ilyen elsőre, az is megjáttsza magát. belül a leleke mélyén , vagy egy idő után ugyis kijön belőle. ez genetika. csak eddig ennyire nem foglalkozott vele a társadalom, mert középkori , vagy vidéki mentalitás volt. Most hogy a társadalom idáig fejlődött most jönnek ki ezek a szarségok, és a kérdés, hogy hogyan találjak magamnak társat, ha nincs óriási szilikon mellem? és ha tudom hogy mindig lesz nálam jobb.

2011. febr. 10. 09:48
 3/31 Azeriel ***** válasza:

kifoglak ábrándítani!! én személy szerint rühelem a szilikon csöcsöket pedig Férfi vagyok.. én nekem ha tetszik vagy SZERETEK vkit akkor nem a szilikontól vagy más anyagtól fogom szeretni...speciel én díjaznám ha lenne 1 olyan lány aki azért szeret ahogy kinézek és nem a pénzemért..

F/24

2011. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. Én azt szeretném ha azért szeretnének amilyen vagyok belül. pedig elég jól nézek ki, sztem, nincs a külsőmmel gondd, mégis olyan helyzetben vagyok, hogy azt kapom hogy te egyszar vagy, egy hulladék.
2011. febr. 10. 09:58
 5/31 A kérdező kommentje:
elegem van abból hogy megfeleni kell. mindig jól kinézni. nem akarok jól kinézni.melegítőben szoli nélkül kócosan akarom hogy szeressenek. de ilyen nincs! Nincs és nincs!
2011. febr. 10. 10:01
 6/31 anonim ***** válasza:

Bennem is hasonló érzések vannak; jó tudni, hogy nem csak én gondolkozom így. :)

21/N

2011. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hát igen. jó tudni:)
2011. febr. 10. 10:04
 8/31 Azeriel ***** válasza:

látom elvagy keseredve...szóval..figyelj.. HA LÉTEZIK OLYAN EMBER aki ezeket elfogadja...akkor NEM lenne gond... ezekkel mert.. mondom én úgy vagyok hogy már lassan fel-fel adom mert már nem tudok mit kezdeni azzal a helyzettel hogy..a Barátaim mindig mondják hogy miért nem Csajozok ??

erre a válaszom mindig az:-azért drága barátom,mert eddig mindig olyan személyt fogtam ki aki,az első hetek hónapokban azért szeretett ami vagyok.. de vhol éreztem hogy nem igazán... na mind1 nekem kegyetlenül elegem van és még mindig egyet értek veled 200%ra...

2011. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Azeriel ***** válasza:
ja megint én vok elfelejtettem vmit... bocs hogy itt reklamálok.. de csajok ti mit szerettek az olyan kis t.tvekbe akik lexarják az érzéseiteket???? és aki meg becsülne férfi ember ő velük nem foglalkoztok? nem 1 ilyen dolgot olvasok ezen az oldalon... nem akarok senkit megbántani de talán.. nem tudom 1xerüen tanácstalan vagyok már...
2011. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
itt valószínűleg aza gáz, hogy a hasonló típusú, gondolkodású emberek nem ttalálják meg egymást. és szerintem azért nem ,mert akiben kialakult egy olyan kép mint bennem, az rendzserint azérrt alakult ki, mert nem a legszepp külsejű ember. nekem pedig erre azért van igényem. Olan fiú pedig valószínűleg nincs aki jól nézki ,határozott, nincs párja, és nem egy beképzelt nárcisztikus egyéniség.
2011. febr. 10. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!