Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz érzések törtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzések törtek elő bennem! Nem tudom, hogy ez most hová fog vezetni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

1 éve és 2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel! Nos, egy diszkóban ismerkedtünk meg, és rá 2 és fél hónapra jöttünk össze! Én rögtön belezúgtam! A lány eléggé szeretett pasizni, csak fiú barátai voltak (a lányok utálták őt a semmiért, otthon pedig folyton állt a bál). Szóval rálépett az útra, ami a "váljunk; könnyen kapható növé" címet viselte. Folyamatosan diszkóba járt, smárolgatott a haverokkal, pasizott. Nos, amikor megismertem a diszkóban, azt hittem, hogy szingli, mert 1 barátnőjével volt. Aztán megjött a pasi, ő pedig rögtön rohant, a nyakába ugrott, és lesmárolta. Nos ez a kép jár most a fejemben újra, mert most álmodtam egy nagyon rosszat. Nem láttuk egymást 3 napja, mert a nagyinál vagyok. Na szóval, egy idő után belémszeretett, és jó útra tereltem. Nem szokott szórakozóhelyekre menni, nem haverkodik fiúkkal stb... De ebben az álmomban olyan volt, mint régen, és most újra olyannak látom, mint akkor volt (csak sajnos attól, hogy milyennek láttam, attól még szerettem). Elvégre abban a bizonyos 2 és fél hónapban még eléggé nyomta az ipart. Egyébként még szűz. Szóval fogalmam sincs, hogy most mi lesz. Holnap fogunk találkozni. Írjatok légyszi! Előre is köszi a válaszokat! Sajnos lehet, hogy ma már nem tudok feljönni.

16/F - 17/L


2009. máj. 9. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Írjatok légysziiiiii! :( :( :(
2009. máj. 9. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiába álmodtál ilyet. Valahol legbelül ettől tartasz, hogy ez bekövetkezik. Bizalom kérdése. De lehet az az egy év korkülönbség a lány javára, az is gondot okozhat(Saját tapasztalat). De most, amit leírtál a lányról, hogy milyen volt...Elgondolkoznék rajta, hogy szűz még-e.

L, 18

2009. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álmod valószínűleg azt jelzi, hogy legbelül nem bízol meg benne teljesen. Kérdés, hogy megéri-e neked úgy vele maradni, hogy bizalmatlan vagy iránta.
2009. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nos,szerintem ha megváltozott és szeret téged akkor meg kell bíznod benne! Egyébként meg az álmok a legnagyobb félelmeinket tükrözik....és gondolom ez neked az....
2009. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ettől tartok a legjobban.

Biztos, hogy szűz, elvégre mikor elkezdtünk pettingelni (2 hónap után), azt sem tudta, hogy kell megfogni. És tényleg nagyon béna volt. Egyébként, 2 héttel ezelőtt vette rá magát az orális szexre is. Abban is béna még. :) De persze ez engem nem érdekel.

2009. máj. 9. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen-igen, tudom, hogy az álmok mit jelentenek. 2 lehetőség van:

1) Amit pillanatnyilag a legjobban szeretnénk

2) Amitől pillanatnyilag a legjobban félünk

Erre már rég rájöttem. :)

Most, hogy átgondoltam egy cigi közben, milyen boldog, szerelmes pillanatokat éltünk át eddig, kezd egy kicsit jobb lenni.

Én sosem akartam a múlton gondolkozni, és elfogadtam, hogy megváltozott, de most ez valahogy előtört bennem. :(

2009. máj. 9. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Abban is béna még" no ha nekem ilyet mondana a barátom...no mindegy... Akkor meg ha ennyire "béna" nincs minn stresszelned.

Első voltam.

2009. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "béna" helyett mond azt, hogy gyakorlatlan.
2009. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ok! :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. máj. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!