Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főzésnél a nők miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főzésnél a nők miért csinálnak nagyobb kuplerájt mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 12:06
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

A mosogatógép az egyik legértelmetlenebb és leghaszontalanabb gép a háztartásban.

A mosogatógép kizárólag evőeszközök és evő-, ivóedények mosogatására használható jó esetben (már egy beszáradt kávémaradékkal sem képes megbirkózni előáztatás, vagy előmosogatás nélkül). Ráadásul még a legjobb tablettával is ocsmány fehér fátyolos marad az edény, a pohár. De a lusta/sznob emberek mindig meg tudják magyarázni, miért jó a mosogatógép.

2016. máj. 19. 15:09
 22/38 anonim ***** válasza:

Miért van ez a sok általánosítás?

Tán nem azért, mert így egy csokorban letudhatod a frusztráltságodat a nők iránt?

Én egyáltalán nem csinálok kupit a konyhában, a legszükségesebbeket használom főzéskor, mire a végére érek már minden el van mosogatva, nem hagyom ott a mosatlant.

Alig kell egy-két dolgot elmosogatnom amíg fő az étel, mindent praktikusan megoldok mint egy séf. :) 23L

2016. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te nem tudod használni a mosogatógépet... nekem kb. 20 éve van, és abszolút megküzd a zsíros edényekkel is, előmosogatás nélkül.

Szárítógépem is van. Nem tartom luxusnak egyiket sem, nagyon megkönnyítik az életem.


Egyébként a párommal pontosan ugyanolyan "kupisan" főzünk (csak én gyakrabban, ezért talán feltűnőbb).

2016. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
22 es ez mind szép és jó amiket leírtál magadról,csak én még nem találkoztam ilyen rendszerető nővel.
2016. máj. 19. 15:17
 25/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, az hogy te nem találkoztál ilyennel, még nem jelenti, hogy nincs ilyen nő.

Mint látod, itt a legtöbben szintén rendszeretőek vagyunk és a férfi párunk után is mi pakolunk és takarítunk.


Tehát a kérdésed úgy ahogy van szar. Én sem találkoztam még kis farkú pasival, de biztos sok van belőle.


Te hány nővel éltél eddig együtt, hogy ezt ilyen egyértelműen ki mered jelenteni?

Javaslom keress magadnak valami sportot, ahol levezetheted a feszültséget és frusztráltságot. Sokkal jobban fogod magad érezni tőle.

2016. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Csak ilyenekkel hozott össze az élet.Nem kell keresnem mert sportos életmódot élek.Nem car a kérdés csak az olyanoknak mint neked bántó.
2016. máj. 19. 15:39
 27/38 anonim ***** válasza:
Dehogy bántó.
2016. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én mosogatógépem is kifogástalanul működik. Előmosás nélkül is ragyog az edény, az üvegnemű, folttalanok a fém eszközök és rengeteg időm felszabadul. Mosogatógépet minden háztartásba!
2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Rendszerető és dolgos nőket az összes háztartásba!!!
2016. máj. 19. 20:16
 30/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha igaz ez az 'ellentétek vonzzák egymást" dolog, akkor te rendszeretőként úgyis csak trehányokat fogsz kifogni... :D
2016. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!