Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalódnak a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódnak a nők olyan sokszor, tényleg ilyen borzasztó lenne a férfi társadalom?

Figyelt kérdés

Csomó nőt ismerek, akik csak sírnak hogy minden pasi csak azt akarja, eddigi összes pasik csak megalázták vagy bántották vagy megcsalták stb.

Ilyenek lennének a férfiak?


2016. máj. 20. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
A nők az ilyen férfiakhoz vonzódnak, ezért velük jönnek össze. A normális, rendes férfiaknak ritkán adnak esélyt, és akkor is hamar lecserélik egy bunkóra, merthogy "unalmasak".
2016. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

20:22



"ösztönlények és csak a szex lebeg a szemük előtt."


birom már az ilyen kommenteket,jót röhögök rajtuk.


Még véletlenül sem a csajok válogatnak a pasik közül,ááá nem...1 csajra jut 10 pasi de sokkal nagyobb az arány szerintem. Egyébként röhej hogy a csajok nem jönnek össue nyámnyila szüz fiúkkal akik amúgy rendesek normálisak,na meg a külső is ott van még,a lányok 99% nem adja alább 10 pontos szuper pasheeenál..

2016. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
41%

ma 20:25


igy van ahogy irod,tényleg minden csaj ilyen

2016. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ismerőseim nagyrésze normális és mind szingli, amelyik ilyeneket művel van néhány "nagymenő" azok mind kihasználják a csajokat, szóval ha talán nem azta 10% választanátok párotoknak akkor lenne normális faszitok!!! Hülye hisztis rinyagépek.
2016. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
57%-os hiába mondod nekik,ők is tudják az igazságot amúgy csak mindig szeretik beálitani magukat áldozatnak,azt hiszik hogy nem látunk át rajtuk.
2016. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

20:25


"A normális, rendes férfiaknak ritkán adnak esélyt, és akkor is hamar lecserélik egy bunkóra, merthogy "unalmasak".



Egyértelmü hogy hasonlatosak a Nők Mint az állatvilágban is a díszes/hangos/nagy hímeket részesítik előnyben a nők.

2016. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

A férfi társadalom pont annyira borzasztó, mint a női. Csak mindegyik nem másban és a másik szemszögéből.

Normálisan erről úgysem lehet itt beszélgetni. Ha az egyik nem ír a másikról egy kritikát, még ha jogos is, egyből lepontozzák.

2016. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Előrebocsájtanám, hogy nem én választom a férfiakat, ahhoz gyáva vagyok, ők választanak engem, azt is ritkán, akkor sem a top pasik, messze nem azok, de kapnak egy esélyt, hátha...

Ekkor következik az, hogy nem keresnek hirtelen, nem reagálnak semmire, esetleg hetekkel később jelentkeznek... Képtelenség kapcsolatig eljutni, normálisan ismerkedni sem lehet, mert vagy azért tűnnek el, mert nem kapják meg rögtön, amit akarnak, vagy előveszik a hülye taktikákat, hogy majd a nő fut utánuk, esetleg csak azt várják, hogy lapátoljanak értük, vagy úgymond több lyukra játszanak egyszerre, ahol csak x-edik opció az ember, ha a jobbak nem jönnének össze.

És ugye ez még csak az eleje...

2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor is Éva a hibás ő cibálta le az almát!
2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

21:19


"nem keresnek hirtelen, nem reagálnak semmire"


Ne aggódj itt a gyakorin is tapasztaltam már ezt a problémát,és láss csodát mindig a nők tüntek el,pedig nem egyről beszélek most,kb 100 körülivel leveleztem már normális hangnemben,de rendszerint az volt hogy mindig én irtam rájuk ha ők nem irtak,ők sosem irtak rám hogy érdeklödjenek felöllem hogy mivan velem..Ugyanez van a való életbe is a nők lesza..rják a pasikat mert hát kapnak száz másikat,illetve nem engedi a büszkeségük hogy félredobják és érdeklődjenek a pasi után,inkább várják a sült galambot..


Sokszor azért nem merünk szeretni, mert félünk, hogy a másik nem viszonozza az érzéseinket. És sokszor kimondani vagy kimutatni sem merjük azt, amit érzünk, mert félünk, hogy ezzel kiszolgáltatjuk, megalázzuk magunkat, hogy elveszítjük büszkeségünket. Sok ember félti a büszkeségét, mert azt hiszi, hogy erény, pedig valójában az egyik legnagyobb akadály a szeretet útján. A büszke ember nem tud igazán szeretni. Mert igazán szeretni csak alázattal lehet. Van egy film, és benne egy jelenet: A lány evez a csónakban, a fiú áll a parton. A lány nem fordul vissza, és nem mozdul a fiú sem, csak néz a lány után. És közben a csónak egyre távolodik, és a lány és a fiú egyre messzebb kerülnek egymástól. És a lány nem néz vissza, és a fiú nem indul a lány után. Aztán évek múlva újra találkoznak. És akkor elmondják egymásnak, hogyan is élték meg azt az elválást a tónál. A fiú azt mondta: "Utánad akartam szaladni... Néztem utánad, és arra gondoltam, hogy ha visszanéznél, akkor utánad szaladnék. Csak arra vártam, hogy visszanézzél..." A lány azt mondta: "Szerettem volna hátrafordulni... Arra gondoltam, hogy ha meghallom a parton lépéseid hangját, hátrafordulok. Egy kis zajra vártam csak, a lépéseid hangjára..." Hát így van a büszkeséggel. Az embernek néha döntenie kell: a büszkeség fontosabb-e számára vagy a szerelem.

2016. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!