Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan személy, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan személy, akivel nagyon jó/felejthetetlen volt a szex mindig? Mitől volt jó? (Fejtsétek ki tabuk nélkül) 23L

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 23:49
1 2
 11/13 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Volt ilyen személy több is...Aztán hogy mitöl voltak ezek a hölgyek felejthetetlenek? Hát a szenvedélyességük okán, és a "mindent gátlások nélkül, és szívesen bevállalok" mentalitásuk okán...
2016. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

Szexkapcsolatnak indult, de párkapcsolat lett belőle. Nos, hogy mitől volt olyan jó...jó kérdés. Felszabadultnak éreztem magam, teljesen el tudta venni az eszem. Számomra nagyon nehéz teljesen kikapcsolni az agyamat, de mellette probléma nélkül ment. Éreztem, hogy odavan értem, hogy legszívesebben felfalna, annyira kíván, és minden érintése forrósággal töltött el. Sokszor, mintha magamnál se lettem volna közben, az orgazmus pedig sokszor ájulásközeli állapotba hozott. Nem egyszer el kellett kapnia, különben leestem volna az ágyról. Egyszer esett meg, hogy megfenyegettem, hogy hozzám ne merjen érni, mert ha még egyszer felizgulok, és elmegyek, a mentő visz el, mert nem bírok fizikailag többet :D Vele volt, hogy arra keltem, hogy szexelünk, és totál be voltam gerjedve (aztán kiderült, hogy álmában csókolgatta a nyakam, így kezdődött a dolog).


Technikailag semmi extra nem volt egyébként, inkább érzelmi alapjai voltak.

25/n

2016. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es,

Ez nagyon szép :)

2016. máj. 21. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!