Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom kiírni, h kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
Már többször felhoztam neki, de azt mondja, hogy úgyis ránk tartozik.1 éve járunk. Eleinte, mikor friss volt a kapcsolat megértettem, de most már miért nem lehet. Sok közös ismerősünk van, hiszen egy helyen lakunk, ők tudják. De akkor miért nem lehet kiírni Facebook-ra? Nem akart közös képeket feltenni és azt mondta én se tegyek, mert a mi dolgunk. De ha sokan tudják, hogy egy pár vagyunk, akkor miért kell ez? Miért kell titkolózni? Az előző barátnőjét is vállalta Facebook-on, sőt fotók is voltak róla. Köszi a válaszokat! 23/N (párom 29)
2016. máj. 21. 10:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ennek mindig van valami a hátterében. És ha majd házasok lesztek, akkor nem viseli a gyűrűjét, mert nem tartozik senkire? :D Ezek az emberek...

Én azt tapasztaltam, amit az elején írtam. Ennek mindig van valami oka. Azt kell megtudnod, hogy ez az ok valami egyszerű, "ártatlan" dolog, vagy nem.

2017. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Azt vedd számításba, hogy mindenki magából indul ki. Mindenki hallja a környezetét, elraktározza a jó/rossz tapasztalatokat és az alapján formálja meg a sajátját.


Egyébként én sem raknám ki hogy kapcsolatban vagyunk, 1-2 közös kép mehet, de ennyi. Az életben felvállalom, annak kell örülni, nem pedig a facebook-nak és a 600 ismerősnek akiket évente ha 1 x lát az ember.

2017. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!