Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom kiírni, h kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
Már többször felhoztam neki, de azt mondja, hogy úgyis ránk tartozik.1 éve járunk. Eleinte, mikor friss volt a kapcsolat megértettem, de most már miért nem lehet. Sok közös ismerősünk van, hiszen egy helyen lakunk, ők tudják. De akkor miért nem lehet kiírni Facebook-ra? Nem akart közös képeket feltenni és azt mondta én se tegyek, mert a mi dolgunk. De ha sokan tudják, hogy egy pár vagyunk, akkor miért kell ez? Miért kell titkolózni? Az előző barátnőjét is vállalta Facebook-on, sőt fotók is voltak róla. Köszi a válaszokat! 23/N (párom 29)
2016. máj. 21. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem pedig ha jársz valakivel komolyan, akkor ennyivel illik megtisztelni."


Az miért megtisztelés, ha valaki világgá kürtöli, hogy ô most kivel jár?

A városba ne posztolja ki óriásplakátokon ennyi erôvel? Esetleg az utcán ne osztogasson errôl szórólapokat?


Az ismeretségi kör tudja, és ez az, ami számít. De nagyon sokak nagyon nem szeretik idegenek orrára kötni a magánéletüket.

Ha meg komolyan jársz valakivel, akkor az a minimum, hogy tiszteletben tartod, ha a másik nem akarja mindenki elé kiteregetni a magánéletét.


Ha ezt nem vagy képes tiszteletben tartani és elfogadni, akkor nem kell a magánéletémek részének lenni.

2016. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok beleb*zulva a facebookba, de azzal is van baj szerintem aki ennyire ellenzi.


semmi baj nincs egy közös képpel, meg azzal, ha be van állítva, hogy kivel vagy kapcsolatban. mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy ha én szeretek valakit és együtt vagyok vele akkor büszke vagyok rá, hogy ő a barátom, szóval nem akarom rejtegetni :)


a kapcsolat kiírása is hasznos egyébként, legalább nem írnak ismerkedés miatt az emberek (bár ugye akinek ez kell kapcsolat alatt, az rakja ki hogy egyedülálló tényleg..)


na mindegy, szerintem nem normális ha valaki ennyire ódzkodik a dologtól. nem kell túlzásba esni, de pár közös kép senkit nem bánt...

2016. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a nem normális ahogy észrevehettétek. Nem kell aggódni, ahogy te/tik nem normális dolognak tartjátok a tiltakozást eme dolog ellen, ugyanannyira hülyének néz a másik csoport titeket hogy mi a fenének kell ország világnak tudnia erről. Meg kéne érteni hogy mindenki máshogy gondolkozik és nem a saját fejünk dönti el mi a helyes és mi nem.
2016. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
itt egyedül az a fura, h korábban több kép is fenn volt a bnőjével, most meg egyet se akar? Oo megértem, ha ezek után gyanakodik vki
2016. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Fú, én azt nem értem, hogy milyen magánéletről, meg ilyesmiről papolnak itt egyesek? Mi a magánélet kiteregetése egy-két közös képben és abban, hogy kiírja valaki, hogy kapcsolatban? Ha az utcán kézenfogva sétáltok, akkor is látja ország világ, hogy együtt vagytok, vagy nem is fogjátok meg a párotok kezét, soha nem pusziljátok meg?

Mindezeket úgy írom, hogy gyűlölöm a facebook-ot, csak pár ismerősöm van, de igenis kint van, hogy kapcsolatban és közös képünk is van, de pont le.szarom, hogy ki látja, ki nem. Ti csak két végletben tudtok gondolkodni, ha már kirakja ezeket valaki, akkor tuti szívecskék, meg hatezer közös kép, meg stb stb.?

2016. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"itt egyedül az a fura, h korábban több kép is fenn volt a bnőjével, most meg egyet se akar? Oo megértem, ha ezek után gyanakodik vki"


Az emberek hozzállása a dolgokhoz változhat. Lehet, hogy akkor még kevésbé volt elutasító a dologgal, lehet, hogy akkor is az altuális barátnôje erôltette rá a dolgot, és akkor még hagyta magát, bármi lehet.


Ha amúgy teljesen normálisan mûködik a kapcsolat (márpedig a kérdésben nem szerepelt, hogy bármi baj lenne vele), akkor ezen fennakadni szimpla ostobaság. És a kapcsolat szempontjából sem egészséges.

2016. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy kozos kep kirakasa miert jelenthet problemat vkinek, de foleg egy olyan h kapcsolatban? Mi okbol jelenthet problemat ez vkinek is? Ezt mondd meg elozo valaszolo.
2016. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Egy kozos kep kirakasa miert jelenthet problemat vkinek, de foleg egy olyan h kapcsolatban?"


Nem tök mindegy neked, hogy miért probléma neki, amíg a kapcsolat tökéletesen mûködik?


----


" Mi okbol jelenthet problemat ez vkinek is? Ezt mondd meg elozo valaszolo."


Olvasd vissza, le volt már írva néhányszor: vannak, akiket ez zavar, ha a magánéletüket közszemlére kéne rakni - pl. én is ilyen vagyok, tehát tapasztalatból beszélek.

Ha neked ez ilyen felfoghatatlan, hogy ezt meg miért érzik így, akkor egyszerûen csak fogadd el, hogy léteznek ilyen - szâmodra érthetetlen - emberek is.

2016. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs másik csaja a pasidnak, de nem is akarja kizárni hogy lehessen:)
2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vállal fel, gátlásai vannak a kapcsolatotok vonatkozásában.
2017. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!