Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit jelent a számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit jelent a számotokra, hogy "Tudjak igazi nő lenni mellette"?

Figyelt kérdés

A fenti mondás gyakran el szokott hangzani a nőktől, amikor arról beszélnek, milyen pasira vágynak. Persze ez egy férfitól hülyén hangzana, hogy olyan nőt akar, aki mellett igazi férfinek érzi magát.


De nekem sosem volt teljesen világos, hogy mikor érzi valaki igazi nőnek magát egy pasi mellett.


(Úgy látom egyesek egy jöttment szélhámos mellett is képesek nőnek érezni magukat, aki átveri őket, esetleg megcsalja, vagy otthagyja. Sokszor meg adott egy "rendes srác", aki mellett nem tudja egy nő nőnek érezni magát.)


1. Mit értetek ez alatt pontosan?

2. Mitől érzitek magatokat nőnek partner nélkül?

3. Mitől érzitek magatokat nőnek partnerrel?


2016. máj. 28. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőnek pasi kell ahhoz, hogy nőnek érezze magát, akkor az a nő defektes, és kerüld el. Amúgy akik ilyen frázisokat puffogtatnak, azok szimplán agymosottak.
2016. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mivel nőktől kérdezted, elmondom, hogy én is az vagyok, de nem mankót keresek
2016. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj ha egy no a ferfitol erzi nonek magatde elmondom ilyenkor mire gondolnak altalaban:

Legyen vele udvarias, figyelmes, lepje meg viraggal, rajongjon erte, dicserje hogy milyen szep, hivja meg etterembe, legyen romantikus es jo hallgatosag.

Az mas kerdes hogy az olyan bizonytalan nok akiknek ferfi kell ahhoz hogy nonek erezzek magukatha tul jol megy minden akkor bizony megunjak a dolgot es valami mondvacsinalt dologgal otthagyjak az ertetlenul allo ferfit. Ne kerdezzetek miert.

Eppen ezert erdemes olyan not keresni aki magatol is nonek erzi magat es tarsat keres nem tamaszt. Szerintem ezt eleg gyorsan le lehet szurni valakinel.

21/N

2016. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nőnek érzem magam, de attól még a nőiség-férfiasság relatív fogalmak, és a nemek közti interakciókban tudnak igazán kibontakozni. Amikor nincs kapcsolatom, jól tud esni, ha udvarolnak, flörtölnek velem, ez erősíti az önbizalmam. Nem függök a visszajelzésektől, de jólesik. Viszont egy párkapcsolatban sokkal nagyobb jelentősége van a visszacstolásoknak. Exem mellett nem éreztem magam nőnek. Soha nem bókolt, nem dicsért, nem éreztette, hogy vonzónak talál, szexuálisan sokszor elutasított. Hosszú kapcsolat után inkább éreztem magam kopott bútordarabnak, mint nőnek, amiben semmi vonzó nincs, de megszokásból nem dobjuk ki...

A mostani párom teljesen más. Rajta látom (érzem) a vonzalmat, a vágyat, szokott bókolni (hosszú idő után is), és a közeledéseimre is vevő. Mellette nem egyszerűen nőnek érzem magam, hanem NŐ-nek, és ezt igyekszem maximálisan megőrizni, erősíteni a kapcsolatban.

2016. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez általában úgy van, hogy a nő önmagában is igazi nő. Csak vannak olyan nőies lelkű férfiak, akik ezt nem szeretik és megpróbálják "kinevelni" belőle. Na, az ilyen pasikat kell gyorsan elhajtani a pistába! (Hacsak nem egy brutál férfias nő és egy lányos, cicamica pasi párosításról van szó, akik talán még ki is jönnek egymással).
2016. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!