Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek mellette én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek mellette én az igazi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már másfél éve együtt vagyunk, ő is és én is az igazinak tartjuk egymást, de felvetült néhány probléma velem, és ez annyira, mérhetetlenül zavarja hogy akár emiatt képes lenne azt mondani hogy legyen vége.

Azt mondta hogy rengeteg jó dolgot teszek érte, tényleg odaadó vagyok és ezzel a részével nincs is baj, de a rossz, hogy megbántom , megsértem (s aztán esedezve bocsánatot kérek hogy márpedig én nem úgy gondoltam stb). és ez elég gyakran előfordul. Hát hülye vagyok én hogy eltaszítom magamtól ilyen módon? Nem akarom, de valahogy még is közbejön néhány ilyes fajta baleset.

Valaki aki hasonló cipőben járt, hogy tudott változni? változtatni?



2012. szept. 27. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, ez érdekes felvetés. Ha már a hibáid keresi, akkor nem érdemes neked változni, ellenben ha te úgy érzed, hogy a fsípõs beszólásaid miatt oly intoleráns veled, akkor próbáld meg levetkõzni a nagy EGO-dat, ám félek tõle, hogy nehéz lesz "visszalapátolni a szart a lóba".
2012. szept. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mivel sérted meg.
2012. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én párom is meg szokott bántani néha, mond sértő dolgokat, vagy olyanokkal poénkodik, amiket én nem tartok viccesnek. Viszont tudom és érzem, hogy szeret, és én is szeretem őt. Hülye lennék emiatt szakítani vele.

Túl tudok lépni rajta, és meg tudok bocsátani. Igazából sokszor már csak nevetek az egészen.

Szóval ha a barátnőd emiatt elhagyna téged, kételkedek benne, hogy tényleg igazán szeretitek-e egymást.

Kettőn áll a vásár. Az egyik sért, a másik sértődik.

Jó lenne tudni néhány pontosabbat, hogy mivel sérted meg. Az is lehet, hogy csak ő bagatellizálja el a dolgokat. Viszont ha ez így lenne, akkor fölösleges egymásra időt vesztegetni.

2012. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi trükk, változtatni csak egyféleképpen lehet: úgy, hogy változtatsz. Észben tartod, hogy mit szoktál rosszul csinálni, és tudatosan próbálod kerülni. Kicsit direkt többet gondolkodsz, mielőtt elhamarkodottan válaszolnál. Minél többször megpróbálod a másik szemszögéből is megvizsgálni a dolgokat, mielőtt ítélsz. Satöbbi.
2012. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!