Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek ezt felfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek ezt felfogni a fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem valakivel itt gyakorin kedves fiúnak tűnt nagyon, ő azon volt egyébként felháborodva, hogy a lányok nem írnak neki vissza. Egyáltalán nem értette, hogy miért, mert szerinte semmi gond nincs vele.


Csodalkoztam is, hogy vajon miért nem, pedig normális értékrendű volt.


Ezen túllépve ismerősök lettünk facen. Egyrészt fenn volt fenn profilképe. Ezen még túl is léptem, de már kezdtem sejteni a dolgot... Hát valami iszonyat aránytalan a teste. Normal test, hosszú nyak, kis fej. Az arcáról ne is beszéljünk...


A fiúk nem látják, hogy hogy néznek ki? Én sem vagyok egy 10/10es lány, de ezért direkt olyanoknál próbálkozom, akik egy súlycsoportban vannak velem és így nem koppanok a végén.


2016. máj. 29. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet nagyot álmodni? Mindenki azt mondja, hogy a belső a legfontosabb, nem a külső, ez oda vezet, hogy igenis próbálkoznak maguknál szebb embereknél. Vagy ha neki azok a lányok tetszenek akik jobban néznek ki mint ők, akkor mit tud csinálni? Ti mondjátok mindig, hogy kell a vonzalom, és azt nem lehet alakítani. Ilyenkor sajnos visszanyal a fagyi, és jönnek az elutasítások. Amúgy is hülyeség, ez a "saját szintedet keresgélj", meg hát persze ha k---rva jól néznék ki, akkor én is örömmel mondanám azt, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen. :) 22/F
2016. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sokaknak van önkép zavara, nőknek is. Illetve az is lehet, hogy tisztában van az adottságait illetően csak nem adja lejjebb a szintet. Én inkább csúnya pasiként "feladtam" de szerintem ez a rosszabb verzió. :)
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És legalább megmondtad neki? Az a baj, hogy senki nem mondja meg, csak megy a terelés.
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Most tulképpen az a bajod h a gyakorin nem sejtetted,amit a fb-on láttál?:D ez egy anonim oldal,az emberek beszélgetni járnak ide,ha te személyesebbre akarod terelni,vállald a következményt h esetleg nem úgy fog kinézni mint remélted.Ő sem tudta h te h fogsz kinézni.
2016. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Oszt akkor a karikatúrák már nem is lehetnek boldogok? Mindenesetre feldobtad a vasárnapomat. :D :D
2016. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán a srác túl randa szerinted ahhoz is, hogy legalább olyan szinten emberszámba vegyék, hogy legalább egy elutasító válaszra méltassák...
2016. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak latni ilyeneket, es aztan meg megy a csodalkozas hogy egyes lanyok miert utasitjak el oket :'D.
2016. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Tehát azért amilyennek született(szerinted aránytalannak), az milyen már és fújj milyen csúnya....

hát gratulálok ehhez,tipikus női hozzáállás...

gondolom neked is biztosan jól esne mindig,ha olyan dolgokért szólnának meg,amibe még csak beleszólásod sem volt,de te lennél a hibás érte,és miért nem vagy másmilyen...

24/F

2016. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a kerdezo ugy ertette a dolgot hogy az olyan ferfiak akiknek soha nem sikerul randiziniuk es itt irjak a tipikus "30-szor visszautasitottak zsinorban..." kerdeseket altalaban az a bajuk hogy rohadtul nem ugy latjak magukat mint amilyennek valojaban kineznek hanem ahhoz kepest magukrol sokkal jobbakat gondolnak.

Persze lehet nagyokat almodni de ha allandoan sokkal jobb noknel probalkoznak mert magukrol jobbat gondolnak akkor ne lepodjenek meg a visszautasitasokon.

Egy csunyacskabb not is vissza fog utasitani egy sokkal jobb kepu ferfi hiaba hiszi magarol a no hogy o mennyivel gyonyorubb mint igazabol.

2016. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Az igen, egy kép alapján vonsz le következtetéseket valakiről, és lenézed, mert a nyaka a képen 10 miliméterrel hosszabb mint ahogy elképzelted? :D

és a normál testtel mi, baj, vagy csak annyi hogy normál az nem elég ugye? :D

Vagy most te mit szólnál ha azt mondanám hogy " hááát jjaa azért nézz magadra mert a kosár kicsi, a körméret meg nagy ahhoz képest amit elképzeltem XD vagy érted :D

Egyébként miből gondolod, hogy bármit akart is volna tőled?

ez az egy súlycsoport meg hülyeség, vagy nem lehet egyértelműen bekategorizálni senkit hogy te ennyi vagy én meg annyi.

2016. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!