Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam az álmom a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az álmom a barátomnak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy ideköltözött az exem akin nagyon nehezen lettem túl és újra engem akart és próbált elcsábítani. Én meg nagyon vágytam rá de megálltam a barátomért és visszautasítottam.

Ezt elmondhatom neki örülni fog vagy inkább ne?


2016. máj. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne.....
2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy bölcs döntés elmondani, de én elmondanám a páromnak.
2016. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne mondd el. Felesleges, nincs sem jelentősége, sem értelme. Felesleges vitát és kételyeket generálna.
2016. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!