Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverom kiakadt, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom kiakadt, amiért hagyom, hogy a barátnőm barátilag smároljon a meleg barátjával. Vélemények? Lent!

Figyelt kérdés
Nyilván nem nyelik le egymás nyelvét, csak szájrapuszi. Engem ez nem zavar, mivel a srác még csak nem is bi, hanem meleg. Régebb óta ismerik egymást, mint mi a barátnőmmel, akkor most miért tiltsam meg?

2016. máj. 31. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nevezz konzervetívnak vagy mit tudom én de ez akkor sem normàlis...Oké hogy jó barátok, akkor ölelje meg,köszönjön puszival,mintha családtak lenne,de ne szájrapuszizzon vele. Nekem ez már sok lenne.
2016. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
*családtag
2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
En egyaltalan nem vagyok konzervativ..elegge nyitott a felfogasom de ezt en sem engednem.
2016. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem szokták amúgy olyan gyakran ezt csinálni.

Inkább ha elmegyünk többen bulizni, vagy valami. Tehát így a mindennapokban, ha a barátnőmmel vagyok és találkozunk vele, akkor nincs szájrapuszi. Az azért nekem is kínos lenne.

2016. máj. 31. 16:40
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Ketto + egy szabad ember dontese. Masnak semmi koze hozza.
2016. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nalam vannak zavarok a fogalmaknal, de a "smarolas" szamomra a csokolozast jelenti, nyelvek talalkozasa, nyal csereje esetleg egymas ajkainak harapdalasa stb.... Ez szamomra egy nagyon szenvedelyes, erzelmes es intim dolog. Persze, amikor meg altalanosban üvegeztünk, az mas, de ott is vegül is valahogy erre ment ki. Nem gondolom, hogy egy ilyennek lenne helye baratok közt. Mar csak azert sem, mert valahogy minden erintettet (beleertve teged) kompromitalo helyzetbe hoz. Igy a helyedben megkernem öket, megha nem is zavar, hogy a felreerthetö helyzetek es esetleges visszajelzesek elkerülese vegett ezt mellözzek.


Ha a "smar" alatt a szajrapuszit erted, akkor hanyagolhatod. Azert helyedben akkor is figyelnek arra, hogy a testbeszedük mit mond...

2016. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Rosszul fogalmaztam a kérdésben.


CSAK szájrapuszi.

Smárolás nincs.

Mellesleg a srácnak van pasija, de őt sem zavarja, hiszen nem lehet köztük barátságnál semmi több.

2016. máj. 31. 16:51
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem totál mindegy hogy mit csinál a barátnőd a meleg barátjával, de én ilyen helyzetben biztos megmondanám a csávónak hogy tartsa a száját alapállásban.
2016. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Persze belegondolnek abba is, hogy azzal a szajjal elötte mit csinalt...


Ezt most nem azert irom, mert meleg! Ha egy olyan baratnöje lenne, akivel puszizkodnak szajra, es tudod, hogy van pasija, az sem zavarna?


Nem szeretnek p@rasztnak tünni, de azert elötte követelnek egy fogmosast...

2016. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Gáznak nem gáz, maga az aktus(hacsak nem zavar téged a gondolat, hogy mi járhatott a srác szájában korábban).

Ami gond lehet, az a te megítélésed, lásd a haverodat, aki kiakadt.

Azt mondanám a barátnődnek a helyedben, hogy oké, csinálja, ha ehhez van kedve, de ne előtted, hogy ne kompromittáljon téged, mert az neked rosszul esik.

Ha ezt tudja tartani, akkor csinálják, whatever that is.

2016. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!