Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Fűznétek több, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fűznétek több, mint egy hónapig egy lányt csak a szex miatt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a pasi nagyon élvezte a szexet egy adott lánnyal, akkor meddig mentek el, hogy megkaphassátok újra?
2016. máj. 31. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

O sokaig is tudnak egyesek.

Attol meg ne gondold,hogy esetleg nem nyomulgat melletted masra is.

2016. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a fajta, de ha mindenképp annak kéne lennem, 1-2 hétnél tovább nemnagyon erőltetném.
2016. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem az első alkalom előtt kellett volna megkérdezni?

Amúgy ne légy naiv, simán kitarthat valaki hónapokig is attól még hogy csak dugni akar. De ez nagyban függ attól is hogy hány éves az illető, illetve hogy milyenek az esélyei más lányoknál.

2016. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én hallottam már olyan fiúról, aki a kiskorú barátnőjével 1 évig együtt volt. Majd oda jutottak, hogy akkor szex. És utána elnyelte a srácot a föld.

Ezek alapján... bármi megtörténhet!

2016. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár egy évig is!!!
2016. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!