Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti el szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el szoktátok vinni a barátnőtöket elegánsabb étterembe vagy mindig csak gyorsétterembe mentek "tiszteletetek" jeléül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 11:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Semmiféle keresű élettapasztalat,én mindig igényes helyekre viszem a lányt,mondták is,hogy ritka.

Nem csodálom kivannak a mai pasiktól,hogy iszonyat se stílus,se ambíció,semmi,csak mint akiket odaraktak.

2016. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én elég igénytelen vagyok ahhoz, hogy szeressem a gyorskajáldák kínálatát. Magasról teszek rá, mennyi méreganyag meg egészségtelenség van benne. Finom és jól esik enni. (egyébként, mielőtt valaki a súlyommal jönne, 57 kg vagyok 163 centihez, szóval nincs összefüggés). Én szeretek a párommal mozi előtt beugrani a mekibe, Burger Kingbe, KFC-be (amihez éppen kedvünk van), és ott vacsizni. Ez független az egymás iránt érzett tiszteletünktől, engem boldoggá tesz, hogy kevés pénzből eszek valami finomat (és ismét, tojok rá, mennyire egészségtelen, elég egészségeset eszek a mindennapokban egyébként). És amennyi vacakkal fel van az turbózva, bizony finom! Mondjuk, ezek nem számítanak randinak vagy bármi hasonlónak, együtt élünk, moziba meg kb heti kétszer járunk, a film kezdetétől függően eszünk előtte gyorskajáldában vagy otthon (ha vacsoraidőben kezdődik a film, akkor a fene se fog munka után még otthon tökörészni a vacsikészítéssel).


Alkalmanként egyébként megyünk igényes, elegáns étterembe, szülinap, évforduló, valentinnap, stb, ez végülis, fogjuk rá, hogy randi. De mi kb minden nap és hétvégén kimozdulunk valahova otthonról (ez nem feltétlenül étteremben kajálást, vagy úgy általában kajálást jelent), kb a két év alatt, amióta beköltöztünk a jelenlegi albérletünkbe, nem volt olyan hétvége, amit teljes egészében a négy fal között töltöttünk volna, így mondhatjuk, hogy a "randizás" a mindennapjaink része. Nem érzik tehát sokkal különlegesebbnek az, ha flancos étteremben eszünk két fogást fejenként 20ezerért, vagy ketten együtt 5ezerért eszünk egy-egy szezonális KFC-s szendvicset. Ugyanúgy mi ketten vagyunk ott, ugyanaz a két egymást szerető, egymásra figyelő és egymás társaságát maximálisan élvező személy, a helyszín az már csak részletkérdés.

2016. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!