Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti el szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el szoktátok vinni a barátnőtöket elegánsabb étterembe vagy mindig csak gyorsétterembe mentek "tiszteletetek" jeléül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

4, 9:

Étterembe menni randizni (akár gyors, akár igényes) alapból fa-.szság még azelőtt hogy összejönnétek, egy pár lennétek vagy lefeküdtetek volna.


Az étterem kb mindenre jó, csak arra nem hogy intimitás alakuljon ki köztetek. Jellemzően egymással szemben ültök, úgyhogy még egymáshoz sem tudtok érni. Zabáltok egy jót és teli hassal az ember mindenre szeret gondolni csak a szerelemre, intimitásra, szexualitásra nem.


Én a lányokat 3-5 randi után szoktam meghívni magamhoz vacsorázni, ahol én készítem a vacsorát (a lány előtt, ha az nem órákba telik) és ő pedig hoz egy üveg bort. Na szerintem ez sokkal-sokkal értelmesebb, kreatívabb és végeredmény szempontjából is (egy üveg bort megisztok, a szobám és az ágyikóm csak néhány méterre van) megoldás egy ismerkedés elején, mint akár drága étterembe, akár gyorsétterembe menni.

2016. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

Kedvesemmel eleg gyakran jarunk etterembe. Hetente többször Ez nalunk viszont spontan es nem igazan szamit randinak. Sokat utazunk es ilyenkor egyikönknek sincs kedve fözni. Az elegansabb ettermeket leginkabb a hangulat miatt szeretem. Olyanokat szoktunk valasztani, ahol van csendesebb, diszkretebb resz es nem zsong körül allandoan a szemelyzet, de eszreveszik, ha van kivansagunk. Es a legfontosabb, hogy vacsora utan ugy erezzük, hogy valami egeszsegeset ettünk. Gyorsetterembe meg nagyon ritkan megyek, akkor is csak oda, ahol ismerem a tulajt es tudom, hogy csak friss zöldsegekkel es minösegi hussal dolgozik. En azt tartom romantikusnak, amikor erre van idönk es kedvünk es együtt talalunk ki valamit es együtt fözünk.


En eleg ötlettelennek es sablonnak gondolom a vacsizast, mint randi. Ez lehet kezdete vagy zarasa egy randinak, de föprogramnak kisse sekely.

2016. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Kérdés, milyen kontextusban. Én azt is a tisztelete jelének veszem, ha útközben meghív egy szelet pizzára vagy egy hamburgerre, mert meghív és gondol rám. Nyilván az már furán vinné ki magát, ha elkezdené magyarázni, hogy hú, de jó helyre visz meg extra randi meg minden, aztán kiderül, hogy a Burger King.

Ezeken kívül évi 1-2x elmegyünk étterembe, már ott sem mindig a legpuccosabbat választjuk.

2016. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha útközben megéhezünk, gyorsan bedobunk valamit egy gyorskajáldában, de ez nem randi, hanem szükségletkielégítés.

Ha étterembe megyünk, az jellemzően valamilyen alkalomhoz kötődik (legutóbb Valentin-nap). Egyikünk sem szereti a flancos-puccos helyeket, inkább iszogatni ülünk be valahová, ha beszélgetni szeretnénk, amúgy a program inkább kirándulás, mozi, színház, kiállítás, stb.

2016. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sokszor jarunk etterembe, mert szeretunk elmenni kettesben vagy baratokkal. Mekibe csak spontan ugrunk be ha sietunk valahova, szeretem a minosegi kajat de imadom az egeszsegtelen mekis sajtburgert is. Persze ha valaki randizni vitt volna mekibe az lett volna kb az utolso randink.


Mondjuk ha m.orszagon jarok akkor kb leszrom a michelin csillagos ettermeket,olyanba itt is jarok eleget,hanem megcelzom a fozelekfalokat illetve olyan helyeket ahol magyaros kajat adnak:))))

2016. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hoppá, hirtelen senki sem "vacsorázik" ilyn helyeken :)))))
2016. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretjük egymást, akkor k mindegy hogy hol, és mit eszünk.

Csak a sznob hülye p.icsáknak fontos ez.

2016. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gyorsétterembe. Nem tetszik? Keressen mást.
2016. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Keresni is fog nyugi,aki igényes és megadja és tudja mi kell egy nőnek.

A pali meg koppan és marad a sör és a keze.

2016. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Valakiből a keserű élettapasztalatok beszélnek, úgy látom. :(


P.S. utálom a sört.

2016. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!