Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt hogyha egy férfi különböző jelzőkkel "minősíti" a nőt akkor tetszik neki?

Figyelt kérdés
Többször észrevettem már hogyha egy férfi különböző jelzőkkel illeti a nőt akkor valójában tetszik neki.Ez már az óvodában elkezdődik amikor a kisfiú meghúzza a kislány haját vagy fellöki,de valójában a szerelmének tart. Az általános iskolákban ugyanez a helyzet. Mindig a legjobb csaj kapja a kritikát. A munkahelyemen és baráti társaságomban ugyanez feltűnt.Munkahely: adott egy családos férfi és egy családos nő. Mindketten művészlelkek és elég szétszórtak,szórakozottak,de kimagasló teljesítményük van. A férfi mindig piszkálja a nőt valamivel,valami kis apró beszólással a nő kiborul,jön egy kis vita majd a férfi is felpörgeti az agyát és aztán egy jót nevetnek mintha mi sem történt volna.Viszont érezhető a levegőben hogy "forr" valami,valami különös és megfogalmazhatatlan. Az ilyen rokon lelkek akik tüzesek,temperamentumosak és lelkileg elég rapszodikusak később összejönnek vagy megutálják egymást? Tud valaki hasonló példát mondani a környezetéből? Tehát olyan embereket akik egyszerre szeretik és utálják egymást,ahol mindig kritizálják egymást stb.

2016. jún. 2. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

17:39-es vagyok.

Haha, én köszönöm a kérdést:).


Kedves utolsó,


Mint írtam vannak akik kifejezetten nem szeretik ezt:).

Bár hozzáteszem valakinek húzni az agyát illetve jelzőkkel aggatni, azért két különböző dolog.:) - Most perpill én is kötözködöm, de remélem nem veszed ezt a szívedre:). -


Az tény és való, - ebben viszont igazat adok - hogy nem az első alkalomra való ez a fajta közeledés, vagy piszkálódás nevezzük bárminek.

Ha valakit régebb óta ismerek, és tudom/látom rajta hogy veszi a poént, sőt netán le is csapja azt a bizonyos labdát ha arról van szó, akkor szerintem jópofa tud lenni:).

2016. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!