Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kora negyvenes anyukával, akinek van egy kislánya. Belemenjek vele egy kapcsolatba, ha szeretné?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket kérnék. Én fiatal, 25 éves vagyok, az egyetemi tanulmányaimat folytatom, de mellette tudnék dolgozni is és egyébként nincsenek anyagi gondjaik, szóval alapvetően ez nem jelent gondot. A kislány tündéri, az anyukája pedig.. hát egy istennő.

2016. jún. 2. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert! A puding próbája az evés! Ezt is a nagyanyám mondta mindig! :)
2016. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mivel amúgy sem együtt fogtok megöregedni egymás mellett és úgy néz ki te most épp kapcsolatot szeretnél, ezért igen. Simán lehet pár boldog hónapotok-évetek.
2016. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű, összejöttök, és kiderül.

Ha nem működik, legfeljebb elválnak útjaitok, nincs azzal semmi gond. Ez pont úgy megesik akkor is, ha a nő 20, meg akkor is, ha 40.

Személy szerint ismerek olyan párt, ahol ilyen korkülönbséggel 15 évig voltak házasok, aztán a nő félrelépett, és elváltak. (Tehát nem a pasi vágyott friss husira, hanem pont a felesége!)


Szerintem ha nem mész bele, elég sokáig fogsz azon kattogni, hogy mi lett volna, ha... miről maradtál le.. stb.


Veszíteni nem fogsz, legrosszabb esetben is nyersz némi élettapasztalatot.

2016. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan párost ahol a nő frissített, bármilyen hihetetlen. 20 helyett már 30 év lett a korkülönbség.
2016. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
# 9. elég jól összefoglalta a felmerülő kétségeket és érintettként azt tudom mondani, hogy ugyanezek bizonyára a nőben is felmerülnek. Nekem az jött le, hogy egyelőre csak a kérdező akarja ezt a kapcsolatot. A nő pont az érettsége és a tapasztalatai miatt egyáltalán nem biztos, hogy belevágna.
2016. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!