Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az árulkodó jelek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az árulkodó jelek arra, hogy önbizalom hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Az vagyok, de tudom, ez taszító a férfiak számára, szóval megjátszom mindig, hogy nincsenek önértékelési problémáim. Sokan, akikkel mégis szóba jön, meglepődnek. Viszont, ahogy telik az idő, valahogy érzékelik, hogy jelen van ez a probléma, pedig sose beszélek róla. Például múltkor beszólt nekem egy férfi, hogy mostanában felszedtem pár kilót, de csak mosolyogtam, meg megjegyeztem, hogy igen-igen, sajnos nem volt időm sportolni. Egyébként meg hazaértem és napokig szar kedvem volt, de kifele igyekszem erős lenni.. Milyen buktatói lehetnek ennek?
2016. jún. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy felszedtem pár kilót??? Ne magyarázkodj! Mi köze van a Te testsúlyindexedhez a taplónak?
2016. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez nálam a szitu. 23évesen konkrétan az emberek nézése is kikészít, folyamatosan csak azon jár az eszem, hogy csak azért néz mert...( csupa csupa negatív)

Én még a bókokat sem tudom hova tenni, egyszerűen nem látom úgy a dolgokat amit mások. Így pl aki közeledni szeretne hárítom, úgy sem igaz, csak szivatni akar alapon. (ez pl egy baromi nagy hátrány)

Kisebb társaságot viszonylag jól kezelek, vicces, humoros vagyok. Viszont nagyobb létszámú hepajon lefagyva állok és csak mosolygok mint egy dilis .

Teljesen ambivalens embernek érzem magam mert kívülről egy baromira törtető csaj képét festem(igyekszem baromira leplezni és egy nagyon magabiztos embernek mutatkozni) de belül egy rettegő lény vagyok. És szerintem a legnagyobb buktatója a saját életemnek van, mert rengeteg dologból a saját hülyeségem miatt maradok ki

2016. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Majd korral jön az önbizalom! Mikor fiatal voltam és szép csak hebegtem habogtam most bezzeg, hogy öreg vagyok és szottyos annyira nem érdekel ki mit gondol rólam. Azonnal csípőből jön a válasz ha valaki megjegyzést tesz rám. Elfogyasztom az illetőt uzsonnára.
2016. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk má', még így is messze jobb vagyok, mint szükséges" Vagy, "igen, direkt így nagyobb a cicim." Vagy, "És ezért szomorú vagy, mert így is tetszem sajnos?"

Ezek egy nem önbizalom hiányos válaszai.

Vagy amikor néz egy férfi. Akinek van önbizalma nem kezd el bambán visszapillogni és nem ül ki az arcára az a rengeteg gondolat, amelyekben azon pörög, hogy vajon mit néz ennyire. Egyszerűen belenéz vissza a fiú szemébe és attól függően hogy bejön-e avagy sem mosolyog egyet vagy tol egy szemkörzést és elnéz rosszallóan.

2016. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!