Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hazudnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kellene?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy tetoválást, elmondtam, rossz lett, kijavíttatom egy sráccal, ki akadt közölte hogy úgy javíttathatom ki ha ő is jöhet velem.

Elmentem boltba, egy órát voltam oda egyből elkezdett találgatni, kombinálni hogy mi tartott addig.

Távkapcsolatban vagyunk....mindent elmondok, amiről neki fogalma sem lenne, de én őszinte ember vagyok, de úgy érzem lassan titkolni kell sok mindent mert csak a vita kerekedik mindenből.


2016. jún. 3. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudni kellene, hanem másik pasit keresni. Ez beteges féltékenység, csak rosszabb lesz. Nehogy ne mehess már el egyedül egy üzletbe? Ezekből szokott olyan lenni, hogy lehajtott fejjel kell az utcán menni, nem köszönni,nem beszélni senkivel, követi a bántalmazás stb.. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg, értelme sincs a kapcsolatnak.
2016. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!