Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek be jön egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek be jön egy olyan lány aki nagyon ad magára, drága ruhák, jó ízlés, edz, elintéz mindent, okos, sovány de kis mellei vannak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen :) Nagyon
2016. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze. Mennyire kicsik?
2016. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kifejezetten adom az ilyen lányokat
2016. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ha ennyi sok jó tulajdonsággal rendelkezik az adott hölgyemény, akkor valszeg azon az apró szépséghibán talán túl tudnám tenni magamat, hogy "kis mellei vannak"...(Mármint abban az esetben, ha azért VALAMI MELLE mégiscsak van...És a "kis mell" nem annak a szinonímája nála, hogy "lapos mint egy asztallap"...)
2016. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sajnos az ilyen nőknek nem jönnek be az átlag pasik ;)
2016. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakinek drága ruhái vannak az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ad magára. Ugyanezen logika mentén ha valaki olcsó ruhákat hord, nem igaz, hogy igénytelen. Nekem ez az "elintéz mindent" is elég tág fogalom. Alapvetően a sovány lányok nem igazán tetszenek, de arányos testtel és kis mellekkel is akár nagyon meg tudja ragadni a tekintetem.
2016. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
75/a
2016. jún. 3. 23:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 75/A melle legyen egy nőnek, de mellé vékony/sportos testalkat, mint 85C, de...



A többi meg csak körítés, nem számít, humorod van e, lehet e veled beszélgetni, hisztis vagy e, kedves vagy e... ezek a fontos kérdések

2016. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Titusztitusz ***** válasza:
52%
A kérdezőnek azért szerintem ne legyenek komplexusai, a 75A méret azért nem olyan rossz adat egy sovány nőnél...Én már azt hittem, hogy nincs is semmi melle, de így akkor rendben van a dolog...Szóval fel a fejjel kérdező, valszeg remek nő lehetel...
2016. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A 75A akár jelentheti azt is, hogy nincs is semmi melle...


Egyébként ez ízlés kérdése. Nekem a kis mellű nők jönnek be, semmi bajom a 0 mellel sem, sőt! Az egyik barátom C alatt nem érdeklődik, nála meg esélye sem lenne a kérdezőnek. Nincs ezzel semmi gond, olyan srácot kell találni, akinek ez az alkat tetszik.

2016. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!