Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy párkapcsolatban a (nagyjából) hasonló zenei ízlés?

Figyelt kérdés
Én nem tudnám elképzelni, hogy együtt vagyunk, és egy párom által kedvelt rapet, vagy valami divatos pop számot hallgassak.
2016. febr. 27. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát annyiban, hogy ha párom zenét hallgat az ne sértse a fülemet
2016. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szerintem rossz a kérdés. Ha eljuttok a párkapcsolatig, ott szerintem már nem lesz fontos a zenei ízlés, hidd el.


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, fontos-e egy párkapcsolatban a tengerszint feletti magasság. :D Nyilván nem, de ha nem bírod a hegyeket, kevés a valószínűsége, hogy belezúgj egy serpába. :D

2016. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aki így áll hozzá, annak fontos... Nekünk csak részben hasonló az ízlésünk, de nem zavarja egyikünket sem, ha olyan zene szól, amit amúgy nem szoktunk hallgatni.
2016. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
számomra fontos, épp a minap dobtam ki a csajomat, mert nem tetszett neki, hogy 0-24 Csóré Bélát hallgattam.
2016. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na ja, nincs is rosszabb, mint amikor valaki rossz néven veszi, hogy Csóré Bélát hallgatok...
2016. febr. 27. 23:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, mert sokat járok koncertekre.

Viszonylag sok mindenben találok olyant, ami tetszik, egy valami lenne teljes mértékben kizáró ok egy kapcsolatban nekem, a mulatós nóták erős preferálása.

2016. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát lenne olyan szélsőséges eset, amikor számítana. Olyannal viszont még a randiig se jutnék el, mert a zenei ízlése kiütne már magán a személyen is.
2016. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2016. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mumusan ***** válasza:
Szerintem valahogy adja magát a dolog. Nekem Sosem volt olyan pasim, akinek teljesen más volt a zenei ízlése. Pedig nem volt egy fő szempont.
2016. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Én mondjuk nem nagyon hallgatok rap zenét,a barátom meg igen.De azért tetszik,de csak amikor ő hallgatja,magamtól meg nem hallgatnám.


Ő sem szereti,amikor én Taylor Swiftet meg Selena Gomezt hallgatok,de eltűri,de ő sem hallgatna magától ilyesmiket.


A pop és diszkós zenéket meg mindketten szeretjük.Szóval ezen nincs veszekedés nálunk.

2016. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!