Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg feleannyi idő túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg feleannyi idő túltenni magunkat egy szakításon, mint amennyi ideig tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom volt, 3 hónapja lett vége, de még mindig fáj. Nem tartom a kapcsolatot az exemmel, haragban váltunk el. Gyűlölöm és hiányzik is. Nem túl kellemes érzés:S Miért nem tudok hozzászokni, hogy már nem része az életemnek? Pedig randizgatok, és eljárok szórakozni, de nehezen megy a váltás. Ő volt nekem az első. 19/L
2010. ápr. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

te legalább már a szakítás részén túl vagy :( én még mindig hezitálok rajta, pedig nagyon szeretnék már végre szabadon élni, de szeretem is a páromat és már úgy megszoktam, h mindig mellettem van...de mellette egyáltalán nem lehetnek barátaim,soha semmit sem csinálhatok, mert annyira féltékeny :(


21/L

2010. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MÉG EGY JÓ DARABIG FÁJNI IS FOG.SZERETTED,ÉS EZ IGY TERMÉSZETES.EGYÉBKÉNT A KAPCSOLAT MÉLYSÉGÉTŐL FÜGG,HOGY KINÉL MENNYI IDEIG TART.
2010. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt a HIMYM-ben hallottad?? ?:p

egyéntől függ. a szakítás módjától is.

én pl. amikor az előző barátomat kidobtam, utána szinte azonnal összejöttem a mostanival, mert már nem szerettem.

2010. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!