Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe 3-4 évig 100%-ig szerelmes voltam de már csak 30% vagy nemtudom.. cska nagyon tetszik. Járnék vele csak egy kis gond van.. ő a legjobb fiú barátom együtt nőttünk fel. Tavaly azt mondta tetszem neki :)

és hogyha járnék vele és szakítanánk akkor vége lenne a barátságunknak :S

szerintetek inkább legyünk jó barátok mint pár hónap/évre szerelmek és utána semmi?

Nekem lehet hogy többet ér a barátságunk de a véleményetek légyszi írjátok le.

14/L


2010. ápr. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
egy barátság 100x többet ér mint egy kapcsolat.:)
2010. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen esetben barátság mellett szavazok :)
2010. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszii

akkor jól tudtam

jajaegy barátság többet ér :)

köszi h elolvastátok és válaszoltatok

2010. ápr. 11. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerelmek jönnek-mennek,de a barátság megmarad:)

Legyetek inkább barátok.Van még rengeted fiú/lány,találtok párt magatoknak és akkor megmaradtok jó barátoknak:)

15/L

2010. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

velem volt ilyen:

gyerekkorunktól barátok voltunk,kb érettségi körül el kezdtünk vonzódni egymáshoz.Imádtuk egymást kb fél évig.Ma 30 évesen annyiban kimerül a kapcsolatunk,hogy megiszunk néha egy kávét együtt.Neki most született babája,mi én is nagyon szeretem a férjem,valószinüleg nem maradtunk volna együtt,de így ugrott egy mély barátság.

2010. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!