Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El képzelhetőnek tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

El képzelhetőnek tartjátok, hogy egész életeteket pár nélkül töltsétek? Vagy menyi időt bírnátok/bírtatok egyedül?

Figyelt kérdés
Nekem elég gyakran van kapcsolatom, általában rövidek, és most egyáltalán nem vágyom párra, ez eddig 14 éves korom óta először van, mert mindig egy igazi párra, szerelem vágytam.
2010. ápr. 11. 19:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én se tudnék pár nélkül lenni. amennyi szeretetet, gyengédséget és odafigyelést kapok a mostani barátomtól, jelenleg enélkül /ha szakítanánk/ nem bírnék meglenni. hisz egy barát akármennyire jó barát is /szinte már testvéri köztetek a kapcsolat/, nem bír neked érzelmekben annyit adni, mint egy szerelemi társ /legyen az egy idő után szeretet/ többet adni. persze idő korba mikor elveszíti valamelyik fél a másikat, akkor már teljesen más a helyzet. akkor beletörődnek, hogy ez az élet rendje. na de még az élet rendje az is, hogy az ember szerelemben, házasságban, párkapcsolatban éljen, és nem egyedül, mikor van lehetősége a közös életre is.
2010. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Eddig mindig láttam,ahogy a nálam szebb lányoknak mindig volt valakijük.Volt olyan aki egyik 3éves kapcsolat után 1héttel már a következőben volt újabb 3évig,aztán 1 évig megint mással,aztán 4,5év után elhagyta a nagy szerelmét,de 1hónapon belül már ismét szerelmes volt másba!Na szrintem ez nem szerelmes,csak épp sokan kapcsolatfüggők,és szerelmesek a szerelembe..szeretnek szeretve lenni,és ők is úgyérzik,hogy igazán szeretnek...Na ők igazi mázlisták és szép csajok...Egy idő után már elegem lett,és az internet segítségével éelkezdtem pasizni,hol ezzel hol mással kavartam.. jó is volt..aztán nagynehezen összejöttem olyannal,akibe tényleg szerelmes tudok lenni...és évekig nem volt senkim,akire azt mondtam volna,h na ez igazi járás..

Szóval teljesen egyedül lenni öreg koromra képtelen lennék...akkor már inkább mennék bele kisebb kapcsolatokba,inkább mint a magány!23N.

2010. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én társas magányban élek,úgy 5 éve már nincs semmi...házasságban!Mostmár hiányzik!40/N
2010. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretnék párt, jobban szeretek egyedül lenni. De tényleg; nem szeretek alkalmazkodni senkihez, és ha egyedül vagyok, senki nem mondja meg, mit hogyan csináljak. Tiszta Hawaii.
2010. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Van ez így, de majd tuti elmúlik.. Aki nem vágyik társra, azzal nem stimmel valami. Én nem tartom ELKÉPZELHETŐNEK. Mindenesetre ha újból társra vágysz, nem javaslom a internetes ismerkedést, inkább járj szórakozni, ameddig nem írod egybe az igekötőt az igével. Sok sikert és bocs:)"


1. Elnézést a hibámért, általában helyesen írok.

2. Hogy én, hogy utálom, az ilyen szőrszálhasogatós válaszolókat mint te kedves 91%-os. Feltettem egy egyszerű kérdést. Hidd el nincs velem semmi baj, sokan vannak azok akik egyedül vannak, nagyon rég óta, én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki, hogy vélekedik az egyedülléttől. És megnyugodhatsz, hogy nem akarok interneten ismerkedni nagyon személytelen de ha mégis valaki azért nem akarna találkozni, vagy velem leni mert külön írok egy igekötőt az elmehet a búsba.

2010. ápr. 14. 16:01
 16/21 A kérdező kommentje:
és, hogy veled is kötekedjek kicsit, az a szó, hogy "netes" helytelen, helyesen, internetes...bocs(:
2010. ápr. 14. 16:02
 17/21 anonim ***** válasza:

Jójó, nem kell ennyire felvenni, sőt tudom, hogy gáz dolog INTERNETEN kötekedni ilyenek miatt, ezért elvileg leszoktam róla, nagy erőfeszítéássel visszafogom magam, de néha egy pillanatra ellazul a szorítás, és ennek sajna te lettél az áldozata:) Szori.. (Ez az én megoldhatatlan parám, egyszerűen nem tudom nem felhúzni magam a hibákon, bárhogy igyekszem, és azt se tudom elérni, hogy ne alkossak rögtön véleményt arról, aki rosszul ír valamit, pedig tudom, hogy a nyelvérzéknek nincs köze az intelligenciához.) Szóval bocsi. Amúgy a net az szerintem nem helytelen, az internet-szó a szlengben megrövidült, és ezen a fórumon nem muszáj szakdolgozat-nyelvezettel fogalmazni.

Szóval tisztában vagyok vele, hogy milyen idegesítő tudok lenni, úgyhogy légyszi ne bántsatok áááááááá!!:)

2010. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Te nem vagy semmi...oké többet nem bántalak...te szegény...de tényleg zavar, hogy sokan nem a lényeggel, hanem a háttér információkkal foglalkoznak. Ez szerintem nem helyes...oké vannak szörnyű helyzetek, de ez azért nem vészes.
2010. ápr. 14. 20:38
 19/21 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam azért a kérdésredre, az más kérdés, hogy félreértettem.. Azért 90%-ban nem szoktam eltérni a témától

Amúgy meg nem bírom az egyedüllétet, rövid ideig se. De ha meg hosszú kapcolatom van, az a bajom, hogy megszokom. És akkor bele szoktam gondolni, milyen lenne szabadnak lenni, de az is csak azért lenne jó, mert pasizhatnék, aztán az új pasit ugyanúgy megszoknám idővel, úgyhogy mindegy:) De egyedül, na azt én nem, nekem ez nagyon fontos.. Ennyit tudok érdemben hozzáfűzni.

2010. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igaz, tényleg válaszoltál...
2010. ápr. 15. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!