Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El képzelhetőnek tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

El képzelhetőnek tartjátok, hogy egész életeteket pár nélkül töltsétek? Vagy menyi időt bírnátok/bírtatok egyedül?

Figyelt kérdés
Nekem elég gyakran van kapcsolatom, általában rövidek, és most egyáltalán nem vágyom párra, ez eddig 14 éves korom óta először van, mert mindig egy igazi párra, szerelem vágytam.
2010. ápr. 11. 19:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nekem 18 évesen volt egy azt hittem hogy (első szerelem),de enyhén félrelépett,most 32 vagyok és azóta se volt senki,illettve csak néhány félórás pénzért.

nem nem elviselhető a magány(én is rák vagyok),ez talán valami büntetés hogy aki leginkább vágyik társra az nem kapja meg,mások meg akár egyszerre többet is. 32F

2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!