Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai 15-17 éves csajok elvannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy túl szépnek gondolják magukat e miatt lenézik a kevésbé jó tagokat .. Kétségbe vannak esve, hogy 16 évesek és még szüzek .. Szerintem ez nem normális ..
2010. ápr. 11. 20:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
21:09 megteheted mert el vagy kényeztetve ..
2010. ápr. 11. 21:11
 12/19 anonim ***** válasza:
nem csak a 15-17 évesek :-)
2010. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az elszállt csajokat is meg lehet dugni szal tökmind1 =)

16/F

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ha nálad ez a lényeg akkor... Nem mondom jo a sex, de nem kell mindenkit megdugni....
2010. ápr. 11. 21:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem adhatnának egy kis elszállok magamtól hozzáállást mert most hányok magamtól van..

19/L

2010. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

mai 16 éves csaj vok és még szűz, ami sztem nem ciki, egyszerűen nem volt még olyan pasi aki megérdemelt volna.Nem vok kétségbe esve sem. Kapcsolataim voltak, de annyit is értek, ami meg komolyabb volt.......hát annak is vége lett, még most is fájó pont, de akkor sem adtam oda magam.

de egyébként szted nem normális, de ha belegondolsz az a normális amit a legtöbben csinálnak és mivel nagytöbbség téll cikinek tartja, ezért inkább rám mondható h nem vok normális(de jó értelemben)

2010. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok(16 leszek),lány és nem vagyok elszállva magamtól,inkább az ellentéte.Még szűz vagyok,egy fiúnak nem adom oda egyből magam úgy...
2010. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kivételek szinte mindig vannak.

(Utolsó voltam.)

2010. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

21:09 vagyok. nem vagyok elkényeztetve, örülök, hogy kajára meg áramra futja a családomnak 1 hónapban :D azért vagyok néha kicsit elszállva magamtól, mert jólérzem magam a bőrömben, és végre tudom élvezni az életem :P akinek ez probléma, az meg bekaphatja :D

L/15

2010. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!