Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok utolsó helyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok utolsó helyen a páromnak?

Figyelt kérdés
Azzal van a problémám, hogy ritkán találkozunk és amikor van alkalom, akkor azt sokszor kihagyja valami miatt. Pl a barátai miatt, vagy takarit stb. Ha pedig a találka amit ő szeretett volna és amire várt, nem jön össze, akkor rosszkedvű lesz. Amikor mondom, hogy használjuk ki az időt amink az adott pillanatban van, akkor a kedve szerint dönt. Ha nincs kedve akkor leráz.. Nekem ez igy nem jó de hisztisnek tűnni sem akarok. Mondani mondtam már, hogy de jó lenne most ha itt lennél, vagy hogy szeretem amikor meglepsz egyszer lepj megy gyere ki elém munkára stb. De eddig semmi :(. Nem érek rá éppen bármikor sajnos igy muszáj lenne tervezni előre és lehetőség szerint tartani magunkat a megbeszélthez. Közeledjek hozzá én még inkább, hátha úgy felébred benne a szükség irántam?
2016. jún. 9. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert te hagyod.
2016. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jobbat érdemelsz. ennek a pasinak nem vagy fontos, és ezen nem tudsz változtatni :( nem a te hibád, de ne is viseld el ezt, nem ezt érdemled.
2016. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen volt a jelenlegi párom a kapcsolatunk elején és én sem tudtam hovatenni. Utólag azt mondta egyszer, hogy azért volt ilyen szerinte, mert nem volt még belém szerelmes..

Lehet benne valami.. :(


Ha szeretsz valakit, minden percet vele töltenél legszívesebben, takarítani, főzni, stb., mindent lehet együtt is csinálni, szerencsére nálunk ez már nem probléma. :)


23N

2016. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első mondja. Mert hagyod. Ahelyett, hogy elengednéd! Legyen már önbecsülésed és dobd ki.
2016. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy év után nem szerelmes? Akkor nem is lesz.. Szerintem csak egy jó lehetőséget látott bennem, valaki aki mindig itt lesz (mert igy is van és ki is mutatom). Helyre lehet ezt hozni még? Ha egy kicsit visszaveszek a lekesedésből (amúgy úgy érzem megtört bennem valami, hisz már nem egyszer okozott csalódást amikor számitottam volna rá) az segithet?
2016. jún. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!