Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a lány képébe vágni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a lány képébe vágni, hogy akartam tőle valami az utolsó utáni szó jogán?

Figyelt kérdés

tehát, kinéztem egy lányt komoly szándékkal. De nemigen akart észrevenni, éreztem hogy elhúzódik tőlem, másokkal mosolyog, nekem meg a szemembe se néz, ez ment pár héti. Megúntam, úgyis innentől nem találkozok azzal a társasággal, igy kiraktam facebook-ról a szűrét.


Nemrég beirt, hogy miért töröltem, mi a baj. Igazából kedvem is lenne - meg nemis a képébe vágnom ezt:


"igen, mert komolyabban meg akartalak volna ismerni, de láttam hogy igazából szarsz rám, ezért csináltam"


2016. ápr. 20. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ennyire tapló, bunkónak lenned? Olyan szintre alacsonyodsz le ezzel hogy leírhatatlan... Gyerekes vagy. De csináld, tedd meg....ha ettől jobb lesz neked....
2016. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az ellenségeskedés helyes megoldás lenne. Megmondhatod neki, hogy megbántódtál, mert közelebbről szeretted volna megismerni, de részéről ezt nem láttad viszonzottnak, ezért inkább hagytad, mert nem akartál erőszakos lenni.
2016. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
1%
Vágd csak nyugodtan a csaj képébe. Ne hallgass az itteni nőkre akik a saját nemüket akarják védeni. F
2016. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem ez rendje és a módja. Ezzel az üzenettel mély nyomokat nem hagysz benne csak megerősíted abban, hogy milyen jól járt, hogy nem pazarolt rág még egy mosolyt sem. Ha ez a célod, akkor viszont megéri!
2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Elméleti síkon tökéletes lenne, ha szó szerint ezt írnád neki, csakhogy nem fogja meghatni, mert — mint ahogy írtad — mások társaságában tökéletesen jól érzi magát, úgyhogy maximum elkuncogja magát rajtad, és ő fogja megadni a kegyelemdöfést, hogy letilt. Tehát egy jó tanács: SEMMIT NE REAGÁLJ RÁ! Soha nem érdekelted őt, így felesleges belemenni meddő vitákba, balhékba.
2016. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mondjuk én férfiként írtam az #1-es válaszom. És nem arról van szó hogy nőket védeni kell, de igazából az ilyenektől mint a kérdező védeni is kell. Képes bosszút állni azért mert ő nem törődik bele hogy nem kell a lánynak.
2016. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől jobban érzed magad, írd meg, tőlem biztosan tiltást kapnál cserébe egy ilyenért, és megnyugtatna, hogy még véletlenül sem kerültem közel egy ilyen taplóhoz. :-)
2016. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#6-os, nem rossz a hozzáállásod, de kicsit ellenséges. Én nem feltételezném a kérdezőről így ismeretlenül, hogy rosszindulatú szemétláda lenne. Inkább csak sértett. Gondolom ő is érzi, hogy ez így nem helyes, ezért is írt ide. Ha bunkó paraszt lenne, gondolkodás nélkül megírta volna ezt, vagy akár ennél cifrábbat is. Persze, tévedhetek, mert nem ismerem. De ahogy neki sem kéne ellenségeskednie, másoknak sem. A #3-as hozzászóló szintén rosszindulatú, csak más irányban.
2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

jó, a "szarsz rám" helyett más szót keresek (nem csúnyát), ettől függetlenül még igy gondolom.


és az nem tahóság, hogy a másikkal csak úgy ismeretlenül rögtön szimpatizál a lány, meg elis megy melletted, hogy rád se néz? Persze hogy nem akar többet, ha meg se akar ismerni... és ti nők, tudjátok milyen érzés, ha egy pasi mondjuk száz nőből PONT titeket akar(na) komolyabban, és ti úgy utasitjátok el, hogy azt se tudjátok, mit utasitotok el? Honnan is tudnátok...

2016. ápr. 20. 22:24
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy nem érdekled úgy, ha érdekelnéd, nem így viselkedett volna veled, kereste volna a társaságod. És igen, tudom, milyen, ha nem kellek annak, akihez én szívesen kerülnék közelebb, csak én veled ellentétben képes vagyok ezt normálisan kezelni és nem dacos dedós módjára toporzékolni.
2016. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!