Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez komolyan ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan ekkora probléma!?

Figyelt kérdés
Nem bírom a nyelves csókot. Egyszerűen rosszul leszek tőle, de komolyan. Ez azért van, mert az első barátom katasztrofálisan rosszul csinálta, a kapcsolat meg fájdalmasan végződött, szóval szerintem ez az oka. Mindig megkérem a fiúkat, hogy tartsa a maga térfelén a nyelvét, mert én legjobb akaratom mellett sem tudom elviselni, ezen meg teljesen kiakadnak, hogy az meg milyen csók már nyelv nélkül. Volt olyan fiúm is, aki hasonlóképpen vélekezett és az tök jó volt, de egy idő után tönkrement a kapcsolat. A barátaim is mindig úgy reagálnak rá, hogy elment az eszem és nyelv nélkül az nem csók csak puszi. Na de most komolyan, ennyire nagy gond?

2016. jún. 10. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv nélkül tényleg csak puszi.
2016. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem, nőként nagy gond lenne. Én imádok hosszan, érzékien csókolózni, sőt!!! Beindít, felhevít.Sajnos a pasik nagy része az első szex után hanyagolja a dolgot és ez nagyon elkeserítő.
2016. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nagyobbik részénél biztosan gond lehet, mert hát a csók sokkal bensőségesebb. De ha kifogsz olyat, akinek elég a puszi, akkor rendben van...
2016. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vélekedek mint a 2-es. Kell az a nyelv, anélkül nem csók a csók.
2016. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam kapásból kizáró ok lenne ha a csaj nem tud rendesen nyelvvel csókolózni már bocsi...A csók rettentő jó dolog és itt a nyelvhasználat nélkül olyan semmilyen... Én szeretek hosszan csókolózni ahol közben lehet jól cifrázni a dolgokat. Önmagában is jó, de arra is hogy felhúzza egymást a két fél. Olyan a csók nyelv nélkül mint a spagetti sajt nélkül. Meg lehet enni, de ki a rossebnek kell ha lehet sajttal is... 26/F
2016. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hiába sujkolnád ezt ezerszer belém, csókolózás közben akkor is ösztönösen bekapcsolódna a nyelvem is a dologba egy idő után. Két dolog lehet:


1. Megunod hogy nem bírom ehhez tartani magam és ott hagysz csak emiatt.

2. "Kinevelnél belőlem" egy olyan dolgot, amit nagyon szeretek és ami egy jó dolog.


Mindkettő jó nagy hülye dolog.

2016. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
64%

Mintha nyelvelés nélkül akarnád, h kinyaljanak XDDDD


26/F

Hajrá a párkeresésben!

2016. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván látens leszbikus vagy.
2016. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most aztán járhatok pszihológushoz, kiküszöbölni a problémát
2016. jún. 10. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem puszi az, hanem sokkal rosszabb... volt már olyan pasi aki nyelv nélkül (próbált) velem csókolozni, hát ennyi erővel egy halat is választhattam volna...
2016. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!