Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen feladható elvek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen feladható elvek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék vitát gerjeszteni, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.


Vannak a fiúk és a lányok, mindegyiknek vannak elveik, legtöbbször fiú létemre is a lányoktól hallom, hogy "ők nem olyanok" és a "párom majd legyen ilyen meg olyan"


Talán lányoknak több elveik vannak, elképzeléseik, mint a fiúknak e téren, vagy csak a férfiak nem beszélnek róla nem tudom.


De a lányoknál észreveszem, hogy nekik van elég sok, persze már akinek, de annak, aki van, az is szereti feladni.

Mikor látom? Mikor megszalad a pia a buliban? Persze lehet mondani, hogy megesik, és hogy te nem voltál részeg? Voltam, de akkor is tudtam uralkodni magamon. Persze, érthető ha valaki részeg lesz, és esetleg ilyenkor nem tud odafigyelni, na de sokszor?

Elv az csak a józanságig tart, többit oldja az alkohol?:D


Másik: ilyen pasim legyen meg olyan. Lesz pasija, de az nem ilyen, meg nem olyan, de azért szeretem...

Lehet úgy van a legtöbb lány, hogy úgy érzi magasra tette a lécet, és bár a srác nem olyan, beéri vele is, de miért kell eltűrni ha a srác szemét vele, vagy sokszor sír a srác miatt.


Harmadik:

Sajnos ilyet is hallottam már, hogy ugye alap legyen az, hogy hűséges legyen a fiú, de arra a kérdésre, hogy csaltad-e meg már korábban a párod, a válasz igen.

Volt, hogy csak megcsalta, mert nem szerette, volt, hogy jobb pali, volt a sajátjánál, volt hogy az alkohol, és volt, hogy mert a pasija is megcsalta. De azért próbálta kihozni, hogy ő volt az áldozat a kapcsolatban.

De akkor az ilyen miért vár el a másiktól hűséget?


Legtöbb ilyet a " jó lányoktól" hallom, tudjátok, a tanulós, viszonylag normálisaktól. Kezdem azt hinni, hogy a vagányabb, szókimondó csajok azért jobbak a jólnevelt, szelíd lányoknál, mert ők nem azt mondják ki, amit a társadalom elvár és akar az ember mondani, hanem azt, amit gondolnak, így nem érheti az embert csalódás.


Bocsi, ha hosszúra sikeredett, de mi a véleményetek erről?



2016. jún. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az kérdező,hogy lány vagy.

Esetleg 14F.

Semmi gond,csak megjegyeztem :D

2016. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy vagány, szókimondó lány vagyok, akiről rendszeresen azt hiszik, jókislány... :D nincs sok elvem, de ahhoz az esetek 98%-ban tartom is magam. Ha nem, akkor rájöttem, hogy ostobaság, és onnantól nem tartom magaménak. Régen több volt, de a fölösleg lemorzsolódott.


Na, akkor, sorra.


Első: ez csak egy olyan dolog, amit jó hangoztatni. Mertbezt diktálják, talán el is hiszik... Van ilyen. Mégsem mondhatja, hogy szeret lefeküdni idegenekkel. Én nen látok benne semmi rosszat, de nagyon sokan lenézik ezért a másikat. Én nem tudnék olyannal lefeküdni, akit nemnszeretek, nem elvi kérdés, így vagyok beállítva. Más meg nem.


Második: vanbegy elképzelés, mellé magány, önbizalomhiány, hogy úgysen kap jobbat, stb. Hiába mondják itt, hogy a nőknek folyton növelik az egóját, ez nagyon nem igaz. Még a legszebb nőisnerőseimnek is olyan brutális önértékelési gondjai vannsk, hogy csak lesek. Nekem is volt, ezért voltam egy rossz kapcsolatban 2 évig. Bár a bunkóságot sosrm tűrtem volna.


Harmadik: hibát mindenki követ el és abból bizony lehet tanulni. Lehet, aki elvárja, de maga már elkövette, rájött, mekkora disznóság, és soha mással nem tenné meg. Szóval a múlt az a múlt. A párom is megcsalta az exét, rá is jött, mekkora egy marha volt, többet sosem tenné. Fontos neki a hűség mindkét oldalról.

2016. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első te nagyon vakon vagy :D
2016. jún. 10. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából ezek ez elvek, elvárások, az összes hülyeség, vagy csak egy elképzelt valami, ami aztán úgyis nagyon messze fog állni a valóságtól, és nem is lehet komolyan venni.

Egyébként én is a "jólnevelt" lányoknál láttam ezt inkább, nekik szoktak lenni az irreális elvárásaik, miközben valójában azt sem tudják, mi kell nekik. Meg mindenkit pattintanak, mert az igazira várnak ez meg a másik. Meg hát igen, ezek a társadalom elvárásai, amiket mondanak.

2016. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A többség már csak ilyen, hatalmas elvárásokat támaszt, mert azt hiszi ő a legjobb, ugyanakkor ha valaki meg tetszik neki ezeket mind felrúgja és az első szóra beadja a derekát. Az "elvek" az átlagos vagy rosszabb srácokkal szemben vannak, a jóképű, gazdag és kigyúrt palikkal szemben más elvárás nincs, csak eltartsa őket, vegyen meg mindent, meg legyen jó az ágyban.
2016. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A véleményem annyi, hogy nagyon sok embernek torz az önképe, vagy egyszerűen, amikor magáról beszél, valójában a saját magáról alkotott ideális képéről beszél. Önismeret hiánya és gyengeség.
2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!