Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik itt, hogy kamuzom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik itt, hogy kamuzom?

Figyelt kérdés

...amikor elárulom, hogy nekem az aranyos arcú és kisfiús alkatú férfiak jönnek be?


26/N


2016. jún. 10. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert a legtöbben FÉRFIT keresnek. Nem szökött pávát a szakmunkás iskolából.
2016. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nézzenek csak oda, a szakmunkásokat meg a genetikailag vékony, felnőtt férfiakat is lenézed, első... csak gratulálni tudok a szemléletedhez. ;) mesélj, kikkel szemben vannak még sztereotípiáid?
2016. jún. 10. 19:26
 3/17 opened paradise ***** válasza:
45%
Mert elkeseredésükben azt mondják,hogy csak egy adott fajta férfi kell minden nőnek és mikor ezt valaki cáfolja,akkor megy a fülbefogós "pa-pa-pa-pa-pa-pa".
2016. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőről lerí, hogy a pulykákat se szereti.
2016. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hiszik, sok lánynak tetszenek az ilyen fiúk.


1-esnek ,csak szólok, hogy az aranyos arc meg a kisfiús alkat szimpla GENETIKA.

2016. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én már megkaptam nőktől, hogy túlságosan kisfiús arcom van. Hogy 18 évesnek nézek ki, azt is hogy 16-nak. Stílusra is gyerekesnek tartottak. Máskor meg azt mondják, hogy érett gondolkodásom van. Mástól meg azt is megkaptam, hogy az arcom kifejezetten csúnya.

Szóval ezek után én örülnék, ha valaki értékelne és még be is jönnék neki.

2016. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én a kondis srácoktól vagyok rosszul, annyira nem illenének hozzám. :D sokkal jobban bírom, ha valaki mondjuk sportol, szórakozásból, ezerszer szimpatikusabb. A rövidre nyírt hajat és a borostát sem szeretem, hiába no.


Amúgy sokáig szerelmes voltam egy ilyen férfiba, aki 30 körüli volt, de max. 20-nak néz ki a mai napig is a testalkata meg az arca miatt. Mások meg mondták, hogy milyen ronda az a gyerek meg nem mehetek többé az óvoda közelébe, ha az ilyenek jönnek be. :D ízlések és pofonok.

2016. jún. 10. 19:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy az olyanok tetszenek, szóval nem tudom.
2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes amiket mondasz. Én nem tartom magam annyira felnőttes vagy férfias srácnak. Szeretek sportolni, de inkább az adott sport maga köt le. Persze erősítek néha, de nem azért, hogy gyúrósnak nézzek ki. A sport eléggé le tud kötni, szórakoztat és fejleszt is egyszerre. Szóval olyan, hogy élvezem is. Amúgy ha bemegyek egy dohányboltba fagyiért, elkérik a személyimet :D Ha sört veszek egy boltból, akkor szintén :D


Örülök, hogy vannak ilyen nők is :)

2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezt már én is megkaptam itt. Azt sem szokták elhinni, hogy alacsony párom van (hozzám képest mondjuk nem hiszem, hogy az lenne, de mindegy).

Engedd el, sok a besavanyodott alak, kár velük foglalkozni :)

2016. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!