Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik régen súlyosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik régen súlyosan önbizalom hiányosak voltatok, meddig tartott felépítenetek önmagatokat?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, amíg elértétek azt a szintet, hogy már úgy kerestetek magatoknak párt, hogy nem az első potenciális jelöltet elfogadtátok, hanem megvártátok azt, aki tényleg az igazi volt számotokra? Nekem mostanra lett elegem abból, hogy eddig mindig csak olyanokat vonzottam be, vagy kerestek meg, akikkel nem éreztem magam jól, de mégis velük voltam azért, hogy legyen valakim. Hogy lehet ebből felépülni? Hogyan tudom az önbizalmamat növelni és elhinni, hogy nem kell férfi ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben és így ne alkudjak meg az első férfival, aki az utamba akad?
2016. jún. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eléggé önbizalom hiányos voltam. Sokan nem is értettek miért érzem ezt. Így utólag vissza gondolva én se értem miért voltam annyira önbizalom hiányos. Jó 2 év kellett amíg összeszedtem magamat. Volt egy idő amikor csak sötét színeket viseltem. Már megváltozott jöhet minden szín és a világosak is.És sokan megnéznek az utcán és dícséreteket is kapok. Ez segít ahhoz hogy ne kerüljek vissza oda a béka segge alá. Viszont én felesleges kapcsolatba nem ugrottam bele. 20/L
2016. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 év pszichoterápia.

Nekem volt ugyan látszat-önbizalmam, könnyen ment az ismerkedés, válogattam is, de ROSSZUL választottam, mert belül még mindig alacsony volt az önértékelésem. Amikor azt is sikerült átírni (terápiával), akkor lett igazán jó kapcsolatom.


A barátnőm dettó olyan volt, mint az egyes hozzászóló. Sötét ruhákban járt, semmi önbizalma nem volt. Lefogyott, elkezdett csinosan öltözködni, tapadnak rá a pasik... de csak annyit ért el, hogy lett egy csomó pocsékabbnál pocsékabb kapcsolata, és jelenleg 40-hez közel nincs még családja. Szóval az semmit nem ér, hogy valaki sikeres a férfiaknál, ahhoz, hogy valaki teljes értékű kapcsolatot tudjon kialakítani a számára megfelelő emberrel, ahhoz nagyon mélyre kell ásni.

2016. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem voltam súlyosan önbizalomhiányos, de azért voltak gondok az önértékelésemmel...


Hmmm, nehéz! Rendet kell tenni a fejben és következetesnek lenni magaddal.

Nekem úgy ment, hogy nem fokozatosan csináltam a dolgokat, hanem egyik napról a másikra változtattam...

Persze vannak most is nehezebb napjaim, amikor minden bajom van a kinézetemmel és úgy átlagban magammal. (pedig mások szerint nincs okom panaszra)


És igen, egy pasi romba tudja dönteni az egészet, amin eddig sokáig dolgoztam. De nem éri meg...


Kitartást!

(Egy életünk van, próbáljuk meg jól érezni magunkat a bőrünkben.)

2016. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ezzel küzd. Én idáig nagyon a béka segge alatt éreztem magam ilyen szinten, epilepsziás vagyok már 16 éves korom óta és egy fél éve pánikrohammal és szorongással is küzdöttem. A külsőmmel sosem voltam megbarátkozva és úgy voltam, mint az első válaszoló, hogy csak sötét színeket voltam hajlandó hordani. Ezen már próbálok változtatni, de hát ugye könnyebb a kompfort zónában maradni, mintsem kitörni. Az sem volt valami pozitív dolog, hogy mindig - elnézést, hogy ezt mondom - de mindig csak degenerált egyének találtak meg, és hogy a normális férfiak rám se bagóztak és egyszerűen örültem, amikor egy normálisabb egyén rám vetette a szemét. (Csak aztán persze kiderült, hogy ez fails következtetés volt). De hármas, igazad van, egy életünk van, és nem pont 22 évesen akarok roncsként élni egy nemkomplett oldalán.
2016. jún. 12. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még pánikbeteg is vagy, akkor meg abszolút irány egy jó pszichológus, ezt házilag nem fogod tudni megoldani! Minden problémád megoldódna egy jó szakemberrel, ne halogasd!
2016. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 evbe biztos beletelt es most sem 100 %. En csak randizgattam keresgeltem es megtalaltam a szerelmet. De sok problemat okoz meg mindig a kapcsolatomban az onbizalomhiany...
2016. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!