Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik taplónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik taplónak a pasim?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja nincs munkám. Rendszeresen keresek és járok állásinterjúra. Nincsen túl sok pénzem nem is költök semmire csak kajára. Tegnap moziba mentünk. Párom a boltban vett magának csokit. A pénztárnál elő kapott 40 ezer forintot, rám nézett és: van apród? Add már ide?

Mivel a pénztárcámat se vittem persze nem volt. És azt sem értem miért kellett volna kifizetnem ami neki kell? Ja igen. Ha vesz vmit, rögtön azzal jön milyen drága, milyen sokba került blabla... kicsit elegem van már ebből. Nem nekem vásárol. Ja és azt sem kérdezi meg sose hogy volt e mit ennem?


2016. jún. 13. 16:07
 1/10 MilitaryTurtle ***** válasza:
Próbáltál már vele erről beszélni ?
2016. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális ha a párok meghívják egymást valamire..
2016. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már ha van miből nem? Ő akart csokit venni magának.
2016. jún. 13. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Az aprón nem kell megsértődni, az más pároknál/családoknál is előfordul, mindenféle mögöttes tartalom nélkül.

A drágaságon nyavalyogni egyeseknek alapból szokása, ha nem tetszenek neki az árak, járjon utána, hol olcsóbb, vásároljon eBay-en... stb.

Egyébként meg megbeszélhetnétek, ha valami bánt.

2016. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vittél pénztárcát, akkor ő hívott meg téged mozira, alsó hangon 3000 forint. Nem sok pénz, de mellette 250 forintot csokira igazán adhattál volna, persze ha lett volna nálad!
2016. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a gond. Nem egy csokit vesz. Volt olyan hét hogy a sok kis aprózgatásból elfogyott 2 ezer forintom! Hetente kajára költök annyit! Moziba is ő akart menni.
2016. jún. 13. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Magának vesz csokit,a nőjének meg nem?

Na jó,mondjuk a mozijegyet fizette,de nekem furcsa az ilyen,hogy a pasi bemegy a boltba egy kis csokiért,de csak magának.Ha én veszek magamnak nő létemre,akkor a páromnak is szoktam.

2016. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ceruzabácsi ***** válasza:
Ez egy gyöker felejtsd el...
2016. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tisztában van azzal, hogy ennyire nincs pénzed? Beszéltél már vele erről? Elmondtad a provlémádat? Csak mert ez azért elég fontos infó. Ha igen, akkor bunkó volt.

Ha nem, akkor nem várhatod el, hogy tudja. Annyiból, hogy most épp nincs munkád, nem tudhatja, mennyi félretett pénzed van, mennyire atrtasz attól, hogy mikor lesz új munkahelyed...stb.

2016. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont előtte lévő nap mondtam neki hogy nincs sok pénzem. És nem nagyon szeretnék kõlteni. Illetve hogy kicsit félek is.
2016. jún. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!