Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány elérhetetlen? Vonz titeket ez?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom. Minél elérhetetlenebb valaki, annál inkább úgy gondolják a fiúk, hogy ő kell nekik. Mintha ez vonzaná őket.


Nos, én nem vagyok elérhetetlen, közvetlen vagyok az ismerkedni vágyó fiúkkal is. Eleinte minden jól megy, de aztán túlságosan kinyílok, ez rossz tulajdonságom. Egyszerűen unalmassá válok és keresnek új "prédát", aki még izgalmas.


Mit gondoltok? Hogy érzitek ezt? Más is tapasztalt ilyet? Ne mondjátok csak azért, hogy ez nem így van, mert meg akartok nyugtatni... őszintén! Ha így van, csak mondjátok el! Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért van ez így. :)


2016. jún. 13. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem pont, hogy inkább Te tetszel. :)

28F

2016. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nálam ez nem így van. Inkább úgy érzem, hogy a lányoknak kell ez az elérhetetlenség.
2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Attól függ, hogy elzárkózik e, ha igen akkor nem érdekel, de ha mindeközben jó társaság, akkor talán. Én mondjuk huzamosabb ideig nem küzdenék egy lányért sem, mert megunnám, hogy nincs előrelépés. :)
2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyos téren igen, bizonyos téren nem. Mert ha könnyen elérhető akkor tudja az ember hogy talonban ott van. De ugyanakkor meg egyszerűbb egy olyan lányhoz közeledni, akinek ismered a lapjait, és tudod hogy nem érhet kudarc. Igazából szituációfüggő ez a dolog.
2016. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Szereti a halál:D
2016. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 13. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél picit elérhetetlen. Ne játszd a jégkirálynőt persze, de ne add magad könnyen, elsőre. Viszont arra figyelj, hogy ne akadjon el a srác, érezze hogy halad, viszont két nap, után ne legyen már nyert ügye :) Mindkettőtöknek jó ha nem teljesen magabiztos magába, neki megmarad a kihívás érzése, és te se leszel unalmas :))
2016. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van így,mert kihívást látnak benne,kíváncsiak,hogy vajon meg tudják e szerezni :) Ez pasik esetében is így van,sokkal jobban érdekel egy pasi,aki nem akaszkodik rám és nincs totál oda értem,hanem egy kicsit nekem is meg kell hódítanom:D
2016. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem, utálom a kihívásokat.
2016. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!